Kate, William i Harry w Global Academy na inauguracji kampanii Heads Together

czwartek, 20 kwietnia 2017

Dziś Kate, William i Harry odbyli kolejne wspólne wyjście i zapewne ostatnie przed Virgin Money London Marathon, który rozpocznie się za trzy dni. Książęca trio dokonało oficjalnej inauguracji The Global Academy w Londynie w ramach kampanii HeadsTogether.


The Global Academy jest szkołą, która będzie przygotowywać studentów do rozwijania swoich umiejętności, które będą potrzebne do pracy w branży nadawczej oraz nad obsługą mediów cyfrowych. Akademia na razie oferuje 50% miejsc dla studentów, którzy mieszkają co najmniej 5 mil od Akademii.

Na początku książęce trio miało okazję zwiedzić studio radiowe, w którym mieli okazję porozmawiać ze studentami na temat obsługi tych urządzeń oraz na temat tego w jaki sposób rozwijają swoje umiejętności we współpracy z tą akademią.William sprawdzał, czy są włączone mikrofony ;) ...Kate była pod wrażeniem obiektów dla studentów mówiąc ,,To jest po prostu genialne, że mają okazję pokazać to, czego uczą się w praktyce. To jest najlepsze z obu słów''.Następnie zwiedzili stacje radiowe LBC, Heart i Capital, które są nadawane z głośników znajdujących się w nowo otwartej akademii. Te trzy stacje radiowe koncentrują się na zdrowiu psychicznym młodych ludzi.Później miała miejsce dyskusja na temat akademii oraz kampanii HeadsTogether. Oprócz Kate, Williama i Harry'ego byli obecni prezenter LBC, Nick Ferrari, prezenter Heart, Jamie Theakston oraz Emma Bunton (jedna z wokalistek zespołu Spice Girls). Nie zabrakło poczucia humoru.

Na koniec wizyty, studenci Akademii mieli okazję przedstawić spektakle zainspirowane tematem zdrowia psychicznego młodych ludzi. Następnie książę William dokonał oficjalnego odsłonięcia mikrofonu EMI, który został stworzony dla króla Jerzego VI (pradziadka Williama i Harry'ego) w 1935 roku.

Również podczas tego wydarzenia, książę miał okazję posłuchać królewskich audycji z udziałem George'a V, George'a VI oraz samej Królowej Elżbiety II.


CO KATE MIAŁA NA SOBIE :
Garsonka - Armani
Szpilki - Rupert Sanderson
Kopertówka - Etui Bags (z Polski!)AKCESORIA :
Kolczyki - Mappin & Webb
Wisiorek - Mappin & Webb
Zegarek - CartierFilmiki z wizyty :A to filmik z podsumowania wyjść z okazji zbliżającego się London Marathon :

Zapraszamy także do przeczytania notki, która pojawiła się dziś rano >KLIK<


4 komentarze

 1. Ale szał! Piękny kostium! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wygląda fenomenalnie. Ten kolor jest prześliczny , wiosenny i radosny , a kostiumik zgrabny. Bardzo podoba mi się połączenie z nude (ta kopertówka to chyba ta z Wielkanocy polskiej marki -jest cudna! )
  P.S. Gratuluję miliona wyświetleń! To niebywałe osiągnięcie .

  OdpowiedzUsuń
 3. Wydjae mi się że Kate ostatnio jest troszkę pulchniejsza na twarzy, wygląda jak ze zdjęć kiedy była trochę młodsza ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Zestaw ładny, ale przypomina mi fasonem jeden, który nosiła jeszcze przed ślubem, granatowy. Zdaje się, że pozowała w nim do jakichś zdjęć o ile się nie mylę.

  OdpowiedzUsuń