Nowe informacje na temat ślubu Pippy Middleton i Jamesa Matthews'a

poniedziałek, 10 kwietnia 2017

Dzisiaj Pałac Kensington potwierdził przypuszczane przez media informacje!Dziś Pałac Kensington potwierdził przybycie Kate i Williama (choć jest to dość oczywiste) na ślub siostry księżnej - Pippy Middleton z Jamesem Matthews'em. Na uroczystości będzie też obecny książę Harry.

Pałac potwierdził także, że książę George będzie paziem, a księżniczka Charlotte druhną.

PRZYPOMINAMY:
Ślub odbędzie się 20 maja 2017r. (sobota) w kościele St Mark's Church w Englefield.


ZAPRASZAMY DO PRZECZYTANIU WCZEŚNIEJSZEJ NOTKI O PRZYGOTOWANIACH KATE, WILLIAMA I HARRY'EGO DO LONDON MARATHON.

13 komentarzy

 1. Ale super! :) I jeszcze będzie Harry :) Ciekawe czy zabierze Meghan :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Z jednej strony fajnie, że William i Kate zgodzili się zaangażować dzieci w ten ślub, ale z drugiej strony teraz cała uwaga zostanie zwrócona w stronę George'a i Charlotte, a nie panny młodej ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ojejku, jak słodko będzie zobaczyć George jako pazia a Charlotte jako druhnę !Dla każdego dziecka to przeżycie i mam nadzieję,że zdążą doświadczyć tego jeszcze raz,tym razem na ślubie wujka Harry'ego: )

  OdpowiedzUsuń
 4. Ciekawe gdzie to info widziałyście,sprawdziłam na Kensington Palace i na The royal family i nie ma zadnej potiwredzonej info na ten temat

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. https://pbs.twimg.com/media/C9EH1l-XUAAd6fJ.jpg:large :)

   Usuń
 5. Słyszałam i tym dziś w radio. Z jednej strony fajnie, a z drugiej, to tak trochę dziwnie żeby przyszły król występował jako paź.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. na Boga przeciez to tylko dziecko!nie odbieraj mu normalnego dziecinstwa, ktore i tak nie jest normalne bo ciagle w blasku fleszy:) Zresztą do czasu jego krolowania może się duzo zmienić:)

   Usuń
  2. Może trochę dziwne, ale to praktyka stosowana w wielu przypadkach. W internecie można znaleźć zdjęcia kilkuletnich Williama i Harry'ego jako paziów, tak jak i królowej Elżbiety-gdy była mała też była druhenką. Na ślubie szwedzkiej księżniczki Wiktorii druhenkami były jej chrześnice i zarazem przyszłe królowe Holandii i Norwegii oraz paziem był książę Christian-przyszły król Danii. A córeczka Wiktorii Estelle była druhenką na ślubie wujka-księcia Carla-Philipa.

   Usuń
 6. Dlaczego rodzeństwo Kate i Williama nie są rodzicami chrzestnymi ich dzieci?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To pytanie trzeba by było zadać Kate i Williamowi :)

   Usuń
 7. Jak myślicie, jest możliwe, że na ślubie pojawią się Karol i Camilla?

  OdpowiedzUsuń