Wizyta księżnej Walii w Foxcubs Nursery w Luton + więcej!

środa, 18 stycznia 2023

Dziś księżna Kate udała się do Foxcubs Nursery w Luton w ramach kontynuowania swojego zaangażowania na rzecz wczesnego dzieciństwa. Tam spotkała się z pracownikami przedszkola oraz z uczęszczającymi do niego dziećmi. Ponadto pojawiły się pogłoski na temat drugiego Royal Tour pary książęcej, a na Twitterze Pałacu Kensington opublikowano krótkie oświadczenie w związku ze śmiercią Zigiego Shippera. Po więcej szczegółów, zapraszam do dalszej części posta!


twitter.com/EYAlliance

Jak można przeczytać na oficjalnej stronie przedszkola:

Oferujemy stymulujące podejście do wczesnego rozwoju i nauki dla bardzo małych dzieci. W bezpiecznym, przyjaznym i zabawnym środowisku, dzieci są wspierane przez wykwalifikowaną, troskliwą kadrę w rozwijaniu szerokiego zakresu umiejętności i zainteresowań. Dzieci lubią uczyć się poprzez zabawę na placach zabaw znajdującego się w obrębie przedszkola jak i poza przedszkolem, regularnie planując ekscytujące wycieczki. [...] Dostrzegamy i rozumiemy ogromne korzyści płynące ze swobodnej zabawy dla pozytywnego rozwoju dzieci. Dlatego każde dziecko pod naszą opieką jest wspierane przez kluczową osobę, która rozumie jego indywidualne potrzeby i otacza je szczególną opieką i wsparciem [...].

Embed from Getty Images


Na początku księżna Kate porozmawiała z wychowawcami klas przedszkolnych, a także rodzicami i pozostałymi opiekunami dziećmi. Tematem przeprowadzonych konwersacji była kluczowa rola wczesnej edukacji w kształtowaniu nauki, rozwoju i szans życiowych dzieci.

Embed from Getty Images


Jej Królewska Wysokość miała okazję porozmawiać z przedszkolakami i pomóc im wykonywać prace plastyczne oraz rzeczy związane z ogrodnictwem.

Embed from Getty Images
Embed from Getty Images


CO KATE MIAŁA NA SOBIE:

Płaszcz - Massimo Dutti

Bluzka i spódnica - Gabriela Hearst

Szpilki - Gianvito Rossi

Torebka - Stuart Weitzman

Pasek - Ralph Lauren

Kolczyki - Kiki McDonough

Embed from Getty Images


Filmiki z wizyty: 


***********************************************************************************


Tego samego dnia para książęca wystosowała krótkie oświadczenie w związku ze śmiercią Zigiego Shippera.

Podczas naszej wizyty w Sztutowie w 2017 roku, mieliśmy zaszczyt spotkać ocalałego z Holokaustu Zigiego Shippera. Przyjęliśmy ze smutkiem informację o jego odejściu. Będzie nam go bardzo brakowało. Nasze myśli i modlitwy są teraz z jego rodziną i przyjaciółmi. W&C


***********************************************************************************


Czyżby szykowało się drugie Royal Tour w tym roku? Oprócz pogłosek dotyczących podróży pary książęcej i ich dzieci do Australii, pojawiła się informacja o kolejnych krajach, które Ich Królewskie Wysokości mają odwiedzić w tym roku. W związku ze zbliżającą się koronacją króla Karola III, książę i księżna Walii mają się udać do Indii, Pakistanu i Bangladeszu! Na razie nie ma żadnego potwierdzenia ze strony Pałacu Kensington.


1 komentarz

  1. Te dzianinowe sukieni nie podobaja mi się w żadnym, wydaniu.

    OdpowiedzUsuń