41.urodziny księżnej Kate + więcej!

poniedziałek, 9 stycznia 2023

 Dziś swoje 41.urodziny obchodzi księżna Walii! To tego dnia - 9 stycznia 1982 roku - w szpitalu Royal Berkshire w Reading, urodziła się Catherine Elizabeth, pierwsze dziecko Carole i Michaele Middletonów. Z tej okazji co prawda Pałac Kensington nie podzielił się nową oficjalną fotografią z udziałem solenizantki, ale za to doszły słuchy o zbliżających się oficjalnych wyjściach księżnej Kate i księcia Williama, które odbędą się pod koniec tego tygodnia! Po więcej szczegółów, zapraszam do dalszej części posta!


twitter.com/MyRoyalsWorld

Ponieważ dziś księżna Walii obchodzi swoje urodziny, nie zabrakło życzeń od organizacji charytatywnych, którym patronuje, brytyjskich ambasad z całego świata, przedstawicieli państw wchodzących w skład Wspólnoty Narodów oraz - najważniejsze - od Pałacu Buckingham:


A tak Opactwo Westminsterskie uczciło ten wyjątkowy dzień:


Jak już wspomniałam na początku posta, na nowe oficjalne zdjęcie nie mogliśmy liczyć, ale za to pojawiło się kilka informacji na temat pierwszego, oficjalnego wyjścia Ich Królewskich Wysokości w Nowym Roku! Jak można przeczytać w jednym z artykułów na stronie internetowej The Telegraph, w piątek książę i księżna Walii odwiedzą północną Anglię, aby zaangażować się we wsparcie osób najbardziej potrzebujących. Ponadto również ogłoszono, że pod koniec miesiąca możemy się spodziewać ważnego oświadczenia Jej Królewskiej Wysokości, które ma związek z kampanią na rzecz wczesnego dzieciństwa.


Kto z Was nie może się doczekać pierwszego wyjścia Kate i Williama w Nowym Roku? ;)


***********************************************************************************


Początek nowego roku również obfituje w nowe/stare zdjęcia przedstawiające rodzinę z Walii. 1 stycznia na Twitterze pojawiło się zdjęcie pary książęcej, ich dzieci oraz niani, Marii Borallo podczas przechadzki po terenach Sandringham...


...oraz zdjęcie Jej Królewskiej Wysokości z trójką dzieci podczas zbierania słodyczy z okazji Halloween.


***********************************************************************************


Jak podało do informacji The Sun, książę William zabrał swoją żonę na przejażdżkę Astonem Martinem DBX707 po malowniczych terenach Norfolk. Elegancki SUV - którego marka kojarzy się głównie z Jamesem Bondem - został powierzony Jego Królewskiej Wysokości na weekend w celu przeprowadzenia jazdy próbnej.


Też chcielibyście się przejechać takim autem? :D

Prześlij komentarz