Książę William kończy pracę w East Anglian Air Ambulance!!!

czwartek, 27 lipca 2017

Pałac Kensington wydał  oświadczenie, że książę William dzisiaj odbędzie swój ostatni dyżur w East Anglian Air Ambulance. Na początku roku Pałac Kensington poinformował, że w wakacje książę William zrezygnuje z pracy jako pilot helikoptera w East Anglian Air Amb, ponieważ ze względu na wiek królowej będzie odbywał więcej oficjalnych aktywności. 


Na koniec sierpnia razem z Kate i dziećmi przeprowadzą się także do Pałacu Kensington na stałe.


Książę William jako pilot helikoptera East Anglia Air Amb ratował życie ludziom przez 2 lata. 
"Jestem wdzięczy, że mogłem tego doświadczyć. Chciałbym podziękować moim kolegom i koleżankom z drużyny oraz ludziom, dzięki którym mogłem służyć." 

Dzisiaj książę wieczorem odbędzie swój ostatni dyżur. PRZECZYTAJ TAKŻE POPRZEDNIĄ NOTKĘ - Odpowiedź od Elżbiety II

4 komentarze

 1. No to mam nadzieje, że razem z Kate zaczną się bardziej angażować w życie publiczne i oficjalne wyjścia. Dzieci odchowane, praca porzucona, można rzucić się w wir obowiązków dworskich.

  OdpowiedzUsuń
 2. Przeprowadzą się na stałe do Pałacu Kensington? Gdzie mieszkali dotychczas? Myślałam, że w Kensington właśnie. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przez kilka lat mieszkali w Anmer Hall w Nortfolk ;)

   Usuń
 3. Widać,że ta praca sprawiała mu ogromną satysfakcję. Latał swoimi ukochanymi helikopterami i ratował ludziom życie,choć wcale nie musiał tego robić,mógł siedzieć w pałacu i odbywać sztywne,oficjalne wyjścia. Pewnie,że do takiej roli jest powołany,ale właśnie dopiero teraz przyszedł czas na zwiększenie obowiązków. Cieszę się,że mogli spędzić te kilka lat na wsi, wychowując dzieci w spokoju,w zdrowym powietrzu. Teraz jednak przyszedł czas na zmiany. Nam bardziej się to podoba,im pewnie mniej,ale będzie też im wygodniej. Już nie będą mieć problemów z transportem,logistyką,gdy będą mieszkać w Londynie.

  OdpowiedzUsuń