Nowe wyjścia księcia i księżnej + Książę William jako ojciec chrzestny.

środa, 14 października 2015

Pojawiły się daty kolejnych wyjść księżnej Kate i księcia Williama. Jak widać Kalendarz pary już się zapełnia,więc na pewno Was to cieszy.

beksee.pinger.pl

Wszystkie wydarzenia, na których będą uczestniczyć,możecie zobaczyć na prawym pasku bocznym.Dziś notka tematyczna o chrześniakach księcia Williama. Na razie książę jest ojcem chrzestnym trojga dzieci, wśród nich jeden książę. Mam nadzieję,że notka będzie interesująca.

www.express.co.uk


1. Konstanty Aleksy, książę Grecji i Danii.

Książę Konstanty Aleksy, książę Grecji i Danii urodził się 29 października 1998 roku w Nowym Jorku jako drugie dziecko greckiego księcia Pavlosa i jego małżonki, księżnej Marie - Chantal. Obecnie ma 16 lat,lecz za kilka tygodni skończy 17 lat.

royalista.com

Jego chrzest odbył się 15 kwietnia 1999 roku w greckiej katedrze Św.Zofii w Londynie. Chrzestnymi księcia również zostali :

www.tumblr.com
 • Książę Nicolaos z Grecji i Danii
 • Książę Dymitr z Jugosławii
 • Książę Frederik z Danii
 • Książę Asturii (obecnie król Hiszpanii), Felipe
 • Księżniczka Victoria ze Szwecji
 • Księżniczka Alexandra von Fürstenberg
 • Doris Robbs

www.tumblr.com


 2. Tom Pettifer.

Tom Pettifer urodził się 23 września 2002 roku jako drugie dziecko, Alexandry Tiggy Shan Legge - Bourke i jej męża Carola Pettifera. Obecnie chłopiec ma 13 lat. Chłopczyk był page boy'em na ślubie księcia Williama w 2011 roku.

www.dailymail.co.uk

Książę William wtedy został ojcem chrzestnym po raz drugi. Tom ma tez starszego brata, Freda urodzonego w 2001 roku, którego ojcem chrzestnym został ... książę Harry. Przypomnę również, że mama Toma i Freda była opiekunką książąt.

www.telegraph.co.uk

3. Grace van Cutsem.

Zapewne te dziewczynkę kojarzycie ze ślubu Kate i Williama,jak wyraziła swoje niezadowolenie podczas przelatywania śmigłowców nad Pałacem Buckingham. Ta śliczna dziewczynka jest córką przyjaciela księcia, Hugo van Cutsema i jego żony, Lady Rose Astor.


www.bitterlemmer.net

Grace urodziła się w 2008 roku,obecnie ma 7 lat. Jej rodzice pobrali się w 2005 roku. Jej ojciec jest najlepszym przyjacielem Williama od czasów studiów. Podobno ojciec Huga i książę Karol również się bardzo lubili w czasach szkolnych.

www.zimbio.com

Ciekawostką jest to, że podczas pobytu w Pałacu Buckingham,William zaczął przedrzeźniać swoją chrześniaczkę w towarzystwie swojego taty,żony i macochy.

www.dailymail.co.uk

13 komentarzy

 1. Słodziak z tej Grace :) Ciekawa notka, szkoda że taka krótka :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cóż, po prostu nie wiadomo nic o innych chrześniakach Williama.
   Interesujący post!

   Usuń
  2. No niestety,nie mogłam znaleźć więcej informacji na temat chrześniaków księcia :).
   Na Wikipedii pisze,że jest ojcem chrzestnym trojga dzieci,nie wiadomo czy kogoś jeszcze jest chrzestnym :).

   Usuń
  3. wydaje mi sie ze jeszcze jest córka Zary Philps Tindal

   Usuń
  4. William jest jeszcze chrzestnym Mii Grace Tindall - być może jeszcze kogoś, ale nie jesteśmy w stanie tego sprawdzić ani ustalić.

   Ostatnie zdjęcie, a właściwie screen z filmu, został zrobiony w Clarence House - to tam Kate i William przygotowywali się do swojego wesela i to tam oglądali relacje ze swojego ślubu zaraz po powrocie. Być może właśnie oglądali Grace w telewizji i William opowiadał o tym Karolowi :)

   Usuń
  5. Co do tej sytuacji w Clarence House to akurat jest możliwe ;).

   Usuń
 2. Nie widziałam nigdy tego ostatniego zdjęcia, zabawne :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziwne że ma tak mało chrześniaków.I moim zdaniem chrzestnym był więcej razy - najprawdopodobniej swoich znajomych, lecz niestety nic na ten temat jeszcze nie napisali.

  OdpowiedzUsuń
 4. Dzieki za taka notke. Bylam ciekawa chrzesniakow Willa.

  OdpowiedzUsuń
 5. Fajnie, że będziemy mogli częściej widzieć parę książęcą ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Można gdzieś obejrzeć filmik, z którego pochodzi screen?

  OdpowiedzUsuń
 7. czy nie pominełyście Mii? córki Zary , William chyba jest chrzestnym

  OdpowiedzUsuń