Zdjęcia zza kulis The Earthshot Prize + Przyjęcie upamiętniające księżną Dianę + więcej

czwartek, 21 października 2021

 Wczoraj pojawiły się nowe zdjęcia z The Earthshot Prize, które odbyło się 4 dni temu. Zostały one zrobione w trakcie trwania tego wydarzenia. Widać na nich parę książęcą oraz innych uczestników ceremonii wręczenia nagród. Autorem zdjęć jest Chris Jackson, który współpracuje z Brytyjską Rodziną Królewską od lat. W tym poście znajduje się również informacja na temat wtorkowego przyjęcia w Pałacu Kensington, które zostało zorganizowane ku pamięci księżnej Diany. Po więcej szczegółów zapraszam do dalszej części posta!

Chris Jackson/ Kensington Palace Twitter

Jak wspomniałam na początku, kolejne zdjęcia z The Earthshot Prize ujrzały światło dzienne. Chris Jackson uchwycił momenty, których nie można było zobaczyć na transmisji na Facebooku oraz w telewizji na kanale BBC. Na fotografiach można zobaczyć m.in przygotowanie księżnej Cambridge do wejścia na scenę oraz księcia Williama szykującego się na solowe wystąpienie, podczas którego miał wygłosić krótkie przemówienie.

Embed from Getty Images

Nie zabrakło również zdjęć z występu zespołu Coldplay, KSI, Yemi Alade oraz Eda Sheerana:

Embed from Getty Images

Więcej zdjęć:

Embed from Getty Images
Embed from Getty Images
Embed from Getty Images
Embed from Getty Images
Embed from Getty Images

A najlepsze zostawiłam na koniec ;).

Chris Jackson/ People

********************************************************************

19 października, w Pałacu Kensington, odbyło się przyjęcie upamiętniające odsłonięcie pomnika księżnej Diany w Sunken Garden. W godzinach popołudniowych, książę i księżna Cambridge powitali zaproszonych gości, w tym rodzinę zmarłej księżnej Walii - siostry, Sarah i Cynthię oraz brata, Charlesa. Jak podaje do informacji Hello! Magazine, liczba uczestników wynosiła około 100 osób. Wśród nich byli również darczyńcy, który wsparli projekt utworzenia monumentu królowej ludzkich serc. Jak się okazało, przyjęcie miało charakter prywatny, co oznacza, że nie dysponujemy żadnymi fotografiami.

******************************************************************

20 października Kate i William odbyli dwa niezapowiedziane wyjścia solo. Księżna zwołała spotkanie dotyczące swojej działalności dla wczesnego dzieciństwa...

...tymczasem książę William zorganizował spotkanie Emergency Responders Senior Leaders Board za pośrednictwem łącza wideo.


3 komentarze

 1. 10 lat po ślubie a takie Hello nadal pisze Kate Middleton zamiast księżna Cambridge 🤣
  Zdjęcia zza kulis piękne zwłaszcza to ostatnie

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękna para. Myślę, że w ich małżeństwie jest zupełnie wszystko w porządku. Miłosne spojrzenia wyrażają więcej niż jakiekolwiek inne gesty i nie da się ich podrobić. Czasami muszą coś udowodnić podejrzliwym, łapiąc się za ręce, przed czym normalnie pewnie by się powstrzymali. Wzdrygniecie księżnej na dotyk męża rzeczywiście dziwnie wyglądało, ale mogło być np skutkiem małżeńskiej sorzeczki. Kto z nas nie ma codziennych konfliktów w związku. Może są jakieś wyjątki, moje bardzo udane małżeństwo do takich nie należy :).

  OdpowiedzUsuń
 3. Tu chyba swobodniej sie czuli , oni unikają takich gestów publicznie ,a prasa dorabia teorie ze cos jest nie ok ...H&M obnoszą sie , z trzymaniem za ręce , objęcia mi az przesadnie wręcz a K&W sa bardzo powściągliwi..moze to byc i kwestia charakterow jak i tego ze William jest następcą tronu i tak go wyszkoleno jak i Kate by unikali emanowania taki gestami.

  OdpowiedzUsuń