Kate na wideorozmowie z okazji Children's Hospice Week oraz wyjście do East Anglia's Children's Hospice's

wtorek, 30 czerwca 2020

Aby uczcić Tydzień Hospicjum Dziecięcego, księżna Cambridge i księżna Kornwalii połączyły siły za pośrednictwem Zoom, aby wesprzeć trzy ich patronaty: hospicjum dziecięce East Anglia's Children's Hospices, Children's Hospice South West i Helen and Douglas House. Rozmowa odbyła się 17-ego czerwca. Kate rozmawiała z Norfolk, a Camilla z Londynu.Do księżnych dołączyli: Eddie Farwell, współzałożyciel Hospicjum Dziecięcego South West oraz Helen i Douglas House, Clare Periton. 

Kate and Camilla take part in Zoom call together for Children's ...

"Chcielibyśmy podziękować wszystkim, którzy pracują dla hospicjów w Wielkiej Brytanii, za niewiarygodną pracę, którą wykonujecie, pozwalając rodzinom na spędzenie cennych chwil razem” ~ Camilla. Mówiąc o pielęgniarkach i opiekunach, opisała ich jako „najwspanialszych ludzi”


Kate powiedziała, że jest ich „wielką fanką” i „inspirujące jest obserwowanie wysiłków personelu w celu zapewnienia opieki w najtrudniejszych okolicznościach".

Duchess Kate: The Duchesses Zoom In for Children's Hospice Week

KATE MIAŁA NA SOBIE:
sukienka - DVF 'Maja'
kolczyki - Catherine Zoraida 'Fern'

Kate Middleton wearing L.K.Bennett Sledge2 Shoe, Diane von ...

25 czerwca 2020 księżna Kate odbyła drugie publiczne wyjście od czasu pandemii. O wizycie dowiedzieliśmy się dopiero po zakończeniu, ze względów bezpieczeństwa. Catherine odwiedziła East Anglia's Children's Hospice's Nook w Framingham Earl w Norfolk.

The Duchess of Cambridge visited The Nook in Framingham Earl

Wizyta w tym miejscu była spowodowana trwającym Children's Hospices Week, który zakończył się w niedzielę. 

Prince William visits COVID-19 scientists, wife Kate visits ...

Księżna miała okazję posadzić słonecznik ku pamięci Frasera. To chłopiec, który umarł w styczniu - Kate rozmawiała w poniedziałek z jego rodziną o tym, jakie wsparcie otrzymali od EACH.
„Kwiaty są symbolem opieki hospicyjnej i były ulubionymi kwiatami Frasera, który cierpiał na rzadką chorobę genetyczną i zmarł w styczniu. Jego mama, powiedziała:„ Nie mam słów. Jesteśmy bardzo wzruszeni, chcielibyśmy to zobaczyć, kiedy tylko będziemy mogli, zobaczyć słonecznik Frasera. Fraser zawsze był dość dziewczęcy i chciałby wiedzieć, że księżna sadzi dla niego kwiat. Byłby zaszczycony. ”

Kate Middleton Plants Sunflower in Memory of a Boy | PEOPLE.com

Był też inny powód wizyty. Kate przyniosła rośliny i nasiona, które kupiła podczas wizyty w Fakenham Garden Centre na początku tego miesiąca, aby stworzyć ogród z wolontariuszami, personelem i rodzinami.
„Księżna pomogła stworzyć przestrzeń, która zapewniłaby radość dzieciom i rodzinom, wykorzystując rośliny zmysłowe, takie jak lawenda, wawrzyn i rozmaryn. W ogrodzie znajdują się również sadzonki truskawek, ziół, pelargonii i hortensji w uspokajającym kolorze liliowym.".

Prince George 'grumpy' as Prince Louis leads family sunflower ...

KATE MIAŁA NA SOBIE:
sukienka - Faithfull the Brand
koturny - Russell & Bromley
kolczyki - Accessorize

Kate Middleton wears the perfect floral summer dress in latest outing

3 komentarze

  1. Polemizowałabym z określeniem, że pracują "ciężko". Ciężka to jest wykańczająca i szkodliwa dla zdrowia praca fizyczna (jak górnik) albo praca ogromnie odpowiedzialna i stresująca (jak lekarz). Sophie i Kate na pewno się przyczyniają do poprawy sytuacji i chwała im za to, ale powiedzieć, że "Kate bardzo ciężko pracuje" to potwarz dla górnika, hutnika, budowlańca, lekarza czy nauczyciela.

    OdpowiedzUsuń
  2. Księżna ostatnio wygląda tak promiennie! Bardzo podoba mi się, że wspiera tak ważne i cenne inicjatywy. Chciałabym, aby Kate częściej miała tak ułożone włosy, bo wygląda w nich ślicznie :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Kate wygląda tak pięknie w tej zielonej sukience i z tymi włosami! :)

    OdpowiedzUsuń