Pierwsze "normalne" oficjalne wyjście księżnej Kate od czasu pandemii

poniedziałek, 22 czerwca 2020

Świat zaczyna wracać do normalności! 18 czerwca, księżna Kate i książę William pierwszy raz, od 20 marca odbyli spotkanie "na żywo", a nie przez Zooma.


Księżna Kate odwiedziła Fakenham Garden Centre w Norfolk, czyli miejsce niedaleko ich posiadłości Anmer Hall.


Wyjście zostało zaplanowane z myślą o ponownym otwarciu sklepów w Wielkiej Brytanii, które nie były sklepami "pierwszej potrzeby". Była to okazja do wysłuchania historii właściciela firmy na temat radzenia sobie podczas kryzysu. Fakenham Garden Centre był zamknięty przez 7 tygodni z powodu ograniczeń, a wiosna to szczyt sezonu dla sprzedaży roślin.

kates middleton | Tumblr

Księżna zdradziła, że jej dzieci uwielbiają odwiedzać takie miejsca:
"Uwielbiają to. To świetna przestrzeń dla dzieci i rodzin. George uwielbia bawić się muchołówką, a jego rodzeństwo uprawia pomidory w ogrodzie. Są bardzo podekscytowani, że wyhodowali je z nasion, a teraz są tak wysokie jak oni”


Zapalona ogrodniczka Kate chciała zachęcić ludzi do odwiedzenia lokalnych firm, gdy zaczną się ponownie otwierać. Hannah Furness donosi, że Kate omawiała wpływ zmian na codzienne życie i była zainteresowana usłyszeniem, jak radzą sobie pracownicy.


Fakenham Garden Centre to firma rodzinna założona ponad trzydzieści pięć lat temu. Ich celem jest zapewnienie wszystkiego, czego klienci potrzebują do swoich ogrodów. To był niezwykle trudny czas dla firm na całym świecie.


W tym samym czasie książę William odwiedził Smiths the Bakers, którzy służą King's Lynn od pięćdziesięciu lat. Otworzyli ponownie sklep z wypiekami w poniedziałek. William usłyszał, w jaki sposób dostosowali swój model biznesowy, prowadząc lokalną usługę dostaw oraz kroki, jakie podjęli, aby ponownie otworzyć sklep.


KATE MIAŁA NA SOBIE:
- kamizelka - Fjallraven (£175)
- koszula - Jaeger Aqua
- spodnie - Massimo Dutti
- kolczyki - Monica Vinader
- trampki - Superga

1 komentarz

  1. Troszkę spóźniony ten post. O tej wizycie informowały już wszystkie media, także te niepoświęcone royalsom (a one i tak są "z tyłu"). Także wykrzyknik trochę zbędny, bo wszyscy już o tym wiedzą ;). Pozdrowienia :)

    OdpowiedzUsuń