Jak George i Charlotte spędzają swoje urodziny?

piątek, 27 lipca 2018

Wydawałoby się, że królewskie dzieci powinny mieć cudowne, kolorowe, bogate przyjęcia urodzinowe. Zobaczcie, jak swoje urodziny obchodzą George i Charlotte1. urodziny George'a
Pierwsze urodziny dziecka są zawsze wyjątkowe. Kate i William z tej okazji postanowili zorganizować w Pałacu Kensington małe przyjęcie. O godzinie 15 zaczęli przyjeżdżać goście - Carole i Michael Middleton (rodzice Kate), następnie były sekretarz pary, Jamie Lowther-Pinkerton, który jest chrzestnym George'a (który niósł w rękach beżowy prezent), zjawili się także: Pippa i James Middleton (rodzeństwo Kate), Zara i Mike Tindall (Zara jest chrzestną George'a). Królowa Elżbieta II przybyła do swojego prawnuka godzinę po przyjęciu. Książę Filip nie mógł tego dnia zjawić się w Kensington Palace, dlatego Kate i William wzięli George'a na następny dzień rano do Pałacu Buckingham, na spotkanie z pradziadkiem.

Dzień przed wielkim dniem, Kate i William podzielili się z nami zdjęciami Małego Księcia, które zostały zrobione przez Johna Stillwella, na wystawie Sensational Butterflies w Muzeum Historii Naturalnej.


2. urodziny George'a
Przyjęcie z okazji drugich urodzin George'a tym razem odbyło się w ich wiejskiej rezydencji, Anmer Hall w Norfolk. Zaprosili kilkoro miejscowych dzieci oraz najbliższą rodzinę. Wtedy William pracował jeszcze jako pilot helikoptera, więc specjalnie na ten dzień wziął wolne. Tego roku to książę Filip zjawił się na przyjęciu urodzinowym prawnuka, a zabrakło królowej, która pełniła oficjalne obowiązki. Impreza trwała około 1,5 godziny.

Tego roku udostępniono zdjęcie z tatą, które zostało zrobione podczas sesji, z okazji chrzcin Charlotte.


3. urodziny George'a
Nie wiadomo, jak książę George świętował swoje 3. urodziny. Udostępniono jednak 4 piękne zdjęcia, wykonane przez Matta Porteousa w ogrodach Anmer Hall.


4. urodziny George'a
W czwarte urodziny George'a rodzina odpoczywała po podróży do Polski i Niemiec w Kensington Palace. Podobno dzień później w Pałacu zjawili się rodzice Kate i ojciec Williama.

Tego roku udostępniono pierwszy oficjalny portret księcia George'a, wykonany przez Chrisa Jacksona.


5. urodziny George'a
Spekuluje się, że tegoroczne urodziny, książę George spędził w towarzystwie rodziców, rodzeństwa, dziadków i rodzeństwa Kate podczas wakacji na Mustique. Podobno właśnie tam aktualnie przebywa rodzina. Według magazynu "Hello", książę George uczestniczy tam w kursie pływania. 

Oczywiście wszyscy pamiętamy tegoroczne zdjęcie, wykonane przez Matta Porteousa w ogrodach Clarence House podczas sesji z okazji chrzcin księcia Louisa.


1. urodziny Charlotte
Mała księżniczka swoje pierwsze urodziny spędziła w Anmer Hall. Wtedy Cambridge'ów odwiedzili: rodzice Kate - Carole i Michael oraz książę Karol.

Wtedy właśnie udostępniono 4 zdjęcia księżniczki, które zrobiła księżna Kate w ich wiejskiej rezydencji w Norfolk.


2. urodziny Charlotte
Wiadomo tylko, że Charlotte razem z rodzicami, podczas drugich urodzin spędziła rodzinny czas w Anmer Hall. 

Kate i William podzielili się z nami zdjęciem Charlotte, które zostało zrobione w Norfolk, także przez księżną Kate.


3. urodziny Charlotte
Księżniczka Charlotte obchodziła swoje trzecie urodziny zaledwie kilka dni po narodzinach jej młodszego brata, księcia Louisa. Kilka dni przed urodzinami, zjawiła się u niej królowa, która przyleciała do Kensington Palace specjalnie, aby zobaczyć swojego prawnuka i złożyć życzenia swojej prawnuczce. Nie organizowali hucznych urodzin księżniczki Charlotte, ponieważ Louis miał zaledwie kilka dni, a wiadomo, że tłumy przy tak małym dziecku nie są wskazane. 

Wszyscy się zdziwili, ponieważ Pałac Kensington nie podzielił się z nami żadnym nowym zdjęciem tego dnia. Dopiero 5 maja udostępniono nowe fotografie Charlotte z Louisem, które zostało zrobione podczas jej urodzin, przez księżną Kate.


7 komentarzy

 1. Nic nadzwyczajnego,biorąc pod uwagę,to na co mogą sobie pozwolić,ale tak kameralnie i rodzinnie,bez szumu lubią spędzać czas.Pewnie Kate i William mają dość przyjęć,a dla dzieci i tak najważniejsza jest zabawa :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Trochę dziwne że zdjęcia księciu Georgowi robi zawsze fotograf a księżniczce tylko księżna Kate...

  OdpowiedzUsuń
 3. A ja właśnie dzisiaj obchodzę urodziny :) pozdrawiam czytelników bloga

  OdpowiedzUsuń
 4. Mam pytanie Zuzia wysylalas w ostatnim czasie jakis list do BRK ? :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo mi się podoba, że na blogu pojawiają się takie „ciekawostki” :)

  OdpowiedzUsuń