Książę na dyskotece - filmik z tańczącym Williamem

środa, 15 marca 2017

Wczoraj pisałyśmy Wam, że William został zauważony na nartach w Szwajcarii, oraz że był podobno widziany w nocnym klubie. Dziś w internecie pojawił się filmik z udziałem tańczącego księcia.


Książę był widziany w nocnym klubie w miejscowości Verbier o godzinie 22:30 w sobotę. Książę tańczył głównie do utworów hip-hop lat 90. m.in. do "I Got 5 On It".

Pozostawiamy Was z filmikami.

5 komentarzy

 1. Odpowiedzi
  1. dokładnie :) nie robił nic niestosownego :) to normalny człowiek przecież
   a te kobiety co piszą że "to straszne" że zostawił Kate z dziećmi to ja nie wiem chyba swoich partnerów zamykają w klatkach ;) albo są na nich uwieszone jak bluszcz i nigdzie samych nie puszczają
   dla zdrowej relacji jest potrzebne zaufanie i momenty bycia osobno
   przyjdzie czas że i Kate sama gdzieś może wyskoczy

   Usuń
 2. Nie ma nic przeciwko że William wyskoczył z kumplami na narty ale mogli wybrać lepszy termin przeciez dzień wspólnoty narodów nie odbywa się w tym roku po raz pierwszy...

  OdpowiedzUsuń
 3. Cóż za ruchy :D Ciekawe czemu tańczył sam, a gdzie kumple? ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. uważam że to robienie boom o nic. przecież żonaci faceci też od czasu do czasu robią sobie męskie wypady a to jest tak nagłośnione bo to osoby publiczne.mi się by to nie podobało jakby mój mąż tańczył w klubie i wszyscy o tym gadali ale Kate wie o tym wyjeździe i jej to nie przeszkadza więc nam tym bardziej nie powinno.

  OdpowiedzUsuń