Kate w East Anglia's Children's Hospices w Nortfolk.

wtorek, 24 stycznia 2017

Dzisiaj (24.01.2017) księżna Kate odwiedziła East Anglia's Children's Hospices w Nortfolk.Na początku Kate porozmawiała z dziećmi z pobliskiej szkoły, które zgromadziły się przed budynkiem hospicjum.

The Duchess will meet families who use the hospice's services at Quidenham as they take part in an art therapy session and use equipment in the sensory room on Tuesday afternoon

Księżna podczas spotkania zobaczyła jak wolontariusze i pracownicy opiekują się podopiecznymi, oraz ich rodzinami. Kate wspólnie z dziećmi wzięła udział w zajęciach artystycznych.

Getting stuck in: Kate tales part in a craft session with Isabella Benton, left, and Amy Hewett, second right, in the art therapy room at EACH's Quidenham Centre on Tuesday 

Później księżna obejrzała specjalny pokój sensoryczny.Następnie rozmawiała z rodzicami bardzo chorych dzieci.Na końcu spotkania Kate robiła pamiątkowe zdjęcia z dziećmi i ich rodzinami.KATE MIAŁA NA SOBIE:

• garsonka - Hobbs London
• koszula - Gerard Darel
• szpilki - Gianvito Rossi
• kolczyki - Kiki McDonough
• kopertówka - Mulberry
Kate opted for a green suit from Hobbs with a lace collar as she arrived at the children's centre in the Norfolk village of Quidenham to meet youngsters with life-threatening conditions
13 komentarzy

 1. Coś zupełnie nowego i bardzo mi się podoba.Garsonka nie jest nudna,bo ma piękny,głęboki kolor szmaragdu i świetnie podkreśla genialną figurę księżnej.
  Miło,że nie tylko zwiedziła ośrodek,ale też wyszła do ludzi na zewnątrz.To chyba trzecia wizyta Kate,gdy wspiera właśnie to hospicjum w pobliżu Anmer Hall.

  OdpowiedzUsuń
 2. Czy nie zostala opublikowana jakas lista z prezentami?

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten "sensorcyzny pokój" to Sala Doświadczania Świata miejsce gdzie niepełnosprawne dzieci wielozmysłowo poznają świat.

  OdpowiedzUsuń
 4. O dziwo dziś wyglądała naprawdę ładnie, a rzadko ją chwalę.

  OdpowiedzUsuń
 5. Myślę,że strój stosowny do okazji oraz wieku Księżnej nie może ubierać się przecież jak nastolatka. Niektóre osoby zapominają chyba że Kate ma 35 lat, a poza tym nie może ubierać się w to co, chce obowiązują ja pewne zasady. Mam wrażenie, że królowe Maxima i Letizia ubierają się mniej zachowawczo, ale one są królowymi a Kate nie, dlatego jej strój czy jego niestosowność może być skrytykowane przez Królową chociażby. Królowa Elżbieta to jednak jest inne pokolenie niż pozostałe aktualne Królowe.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie. Myślę, że Królowa nie zaakceptowałaby strojów takich, jakie nosi Maxima ;) Zresztą, Kate ma swój styl i wydaje mi się, że jest mu wierna. Nosi klasyczne sukienki i garsonki - jej to pasuje, figura na to pozwala. Nie widzę jej w stylizacji 'na Maximę'. A inna sprawa, że tak jak piszesz - istnieją pewne zasady.

   Usuń
  2. Trudno porównywać, ale akurat Letizia jest złym przykładem, bo ona od jakiegoś czasu jest bardziej ubrana jak fashionistka niż Królowa :/

   Usuń
 6. Moim zdaniem Kate dziś wygląda przepięknie. Nic dodać, nic ująć. I nawet ten kołnierzyk bardzo mi się podoba:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ładnie wyglądała

  OdpowiedzUsuń
 8. Kare bardzo ładnie wygląda w zieleni ale w tym odcieniu to już w ogóle. Piekna sprawa że odwiedza takie miejsca

  OdpowiedzUsuń
 9. Bardzo ładnie wyglądała, ale faktycznie kołnierzyk psuje trochę stylizację ;)

  OdpowiedzUsuń