Spotkanie Kate z Meghan Markle

piątek, 27 stycznia 2017

Na samym początku chciałam poinformować, że spotkanie Kate i Meghan nigdy nie zostało oficjalnie potwierdzone, nigdy też nikt im nie zrobił zdjęcia, dlatego ta notka skupia się tylko i wyłącznie na informacjach z angielskich stron internetowych!

Jak pewnie już wiecie Meghan Markle jest dziewczyną księcia Harry'ego.


Jak donosi portal Elle: 
Meghan spotkała się z Kate i Charlotte 10 stycznia 2017r. - dzień po urodzinach księżnej w Kensington Palace. Na spotkaniu brakowało George'a, który w tym czasie był w przedszkolu, oraz Williama, który był w pracy. Podobno książę spotkał się z Meghan pierwszy raz 2 miesiące temu, jednak księżna dopiero niedawno. Jak podały "zaprzyjaźnione źródła" spotkanie pań przebiegło w bardzo miłej atmosferze.


Jak donosi The Sun:
Meghan spotkała się z Kate i Charlotte pierwszy raz 15 stycznia 2017r. Księżna podobno nie mogła się doczekać spotkania, ponieważ wiedziała jak ważne jest to dla Harry'ego. Panna Markle pojawiła się na spotkaniu w apartamencie Cambridge'ów w Kensington Palace razem z Harry'm, który bawił się ze swoją bratanicą. Meghan podarowała Kate z okazji jej urodzin skórzany kalendarz. 


Jak donosi Vanity Fair:
Meghan przed spotkaniem z księżną i Charlotte bardzo się stresowała i długo nie wiedziała co im kupić, kilka razy dziennie przeglądała Pinterest, aby się zainspirować. W końcu postanowiła kupić Kate praktyczny journal. Podobno głównym tematem rozmowy było zdrowie psychiczne, ponieważ Meghan bardzo zainteresowała się tą sprawą. Spotkanie przebiegło bardzo dobrze. Niestety nie wiadomo co Meghan przyniosła dla Charlotte. 


Jak donosi Independent:
Spotkanie dwóch pań było bardzo ważne dla Harry'ego, ponieważ zastanawiał się co sądzi o jego dziewczynie Kate, którą traktuje jak siostrę. Meghan wiedziała, że Kate 9-ego stycznia miała urodziny więc kupiła jej piękny pamiętnik. 

*
Takich artykułów jest o wiele więcej, to są tylko poszczególne fragmenty. Możemy z nich wywnioskować, że najprawdopodobniej panie i księżniczka Charlotte spotkały się w styczniu w Kensington Palace, a Meghan podarowała Kate coś w rodzaju kalendarza, pamiętnika, jurnala...

Szykuję dla Was także post z porównaniem stylizacji Kate i Meghan :)

14 komentarzy

 1. Już czekam na ten post.meghan jest bardzo ładna :) az mam ochotę wrócić do ciemnego odcienia włosów ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wszystko się zmienia, kiedyś niedopuszczalne, aby Meghan znalazła się w rodzinie królewskiej. Moim zdaniem powinno się znieść koronę, skoro tyle innych zmian wokół. Meghan jest zaangażowana charytatywnie od dawna, przypomina mi szczerą Dianę. Nie dowierzam Kate w jej serce pełne chęci pomagania, wg mnie robi to, bo tego się od niej wymaga.

   Usuń
 2. Czyli z tą Megan wygląda wszystko na poważnie jak już z Kate się poznała - w każdej plotce troszkę prawdy jest więc chyba faktycznie się poznały :) super :) Harry mógłby kogoś w końcu mieć :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z całym szacunkiem dla Kate - o tym czy związek jest poważny świadczy raczej zapoznanie dziewczyny z Królową :) Czy ktoś kiedykolwiek napisał, że związek Zary i Mike wygląda na poważny bo zapoznał się on z Autumn? ;)

   Usuń
  2. zapoznanie z Królową to będzie już największe pokazanie "poważności" związku ;) Kate, Will to taki wstęp ;) byle kogo on im raczej nie przedstawia więc myślę że to już COŚ jak zapoznał ją z Kate, Willem :)

   Usuń
 3. Jak było pewnie nigdy się nie dowiemy,ale chyba coś w tym jest.Chętnie zobaczę stylizacje Meghan,do tej pory niewiele o niej wiem.

  OdpowiedzUsuń
 4. Co za bzdury ... skąd niby gazety wiedzą co Meghan kupiła Kate? Albo że przeglądała Pinterest żeby znaleźć inspirację?? Zresztą te same gazety pisały, że Kate i Meghan poznały się już w listopadzie ...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Żeby nie było - jestem prawie pewna, że panie się poznały, ale nie w takich okolicznościach jak podają tabloidy. Wątpię żeby któraś z nich po spotkaniu pobiegła do dziennikarzy opowiadając jak to wszystko wyglądało ;)

   Usuń
 5. Super że one się spotkał szkoda tylko że nie było George i Williama
  Tajemnicza M

  OdpowiedzUsuń
 6. Ciekawe wyobrażenia takiego spotkania. Ale jednak bardzo prawdopodobne.:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Super, ze tyle się dzieje na blogu :) I widzę, że kalendarz się zapełnia, świetnie! :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Widzę,że kalendarz Kate i Williama bardzo się zapełnił i to głównie będą promować swą kampanie.Czekam z niecierpliwością,oczywiście szczególnie na gale:)

  OdpowiedzUsuń
 9. Megan poznała Kate a Williama też? Myślicie że młodzi royalsi też tak przestrzegają zasad najpierw poznajesz mniej ważną Kate a później ważniejszego Williama?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Williama poznała podobno przed ich wyjazdem do Norwegii.

   Usuń