Plany rodzinki na 2017 rok !

piątek, 20 stycznia 2017

Dziś na oficjalnym twitterowym koncie Pałacu Kensington pojawiło się oświadczenie dotyczące planów rodzinki z Cambridge na 2017 rok !


Można przeczytać, że przeprowadzka Kate, Williama, George'a i Charlotte jesienią, jest prawdziwą informacją ! Powodem tej zmiany jest podeszły wiek królowej, przez co para książęca zacznie przejmować więcej królewskich obowiązków.


Również z tego powodu w okresie letnim po 2 latach, książę William oficjalnie zakończy swoją pracę jako pilot śmigłowca East Anglian Air Ambulance. W oświadczeniu również można przeczytać kilka słów od księcia Williama dla EAAA. Powiedział, że to był zaszczyt współpracować z tak utalentowanym zespołem, który ratuje życie innym.I tak jak były Wasze przepuszczenia - George pójdzie do szkoły w Londynie ! Jeszcze nie wiadomo na jaką placówkę para książęca się zdecydowała, ale możliwe, że mały książę rozpocznie swoją edukację w prywatnej szkole - tak jak William. Natomiast Charlotte trafi do jednych z londyńskich przedszkoli.


8 komentarzy

 1. Na pewno było to wiele razy przemyślane i cieszy mnie to, że William będzie wypełniał więcej obowiązków królewskich. Dla niego pewnie nie było to łatwe (w końcu miał więcej luzu i robił co chciał: pomagał jako pilot ratowniczy), ale taka już jest rola przyszłego króla :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam zdaniem bardzo dobrze, że Will i (mam nadzieję) Kate przejmą więcej obowiązków. Wszak Królowa jest już coraz starsza, książę Filip też, więc, siłą rzeczy, nie mają siły na pełnienie niektórych obowiązków.
  Dobrze, że ktoś ich wyręczy :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Anmer Hall być może pozostanie dla rodzinki domem do wypoczynku, więc na pewno będą tam wracać ...

  OdpowiedzUsuń
 4. Z jednej strony to fajnie,bo będziemy częściej ich widywać.Ale z drugiej strony trochę szkoda mi dzieci,bo będą żyły bardziej publicznie,w hałaśliwym i zanieczyszczonym Londynie.Praca Williama była wspaniała,naprawdę pomagała zwykłym ludziom.
  Ale decyzja z pewnością była przemyślana i raczej niestety nieunikniona ze względu na wiek Królowej .Będą pewnie wracać do Anmer Hall na wakacje i święta.

  OdpowiedzUsuń
 5. No właśnie co z Anmer Hall? Bedzie ti ich letnia rezydecja? Czy wakacje spedzają w Balmoral?

  OdpowiedzUsuń
 6. Ooo, to będzie więcej wyjść :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Odpowiedzi
  1. Zgadzam się, że to dobra wiadomość. Zdecydowanie powinni odciążyć EII. W końcu ma już swoje lata, czas trochę wypocząć.

   Usuń