Odpowiedź z Anglii i Monako!!!

czwartek, 12 stycznia 2017

12 grudnia wysłałam świąteczne życzenia do rodziny z Cambridge. Dziś, czyli równo po miesiącu otrzymałam odpowiedź!
Zdjęcie rodziny zostało wykonane przez Arthura Edwardsa na przyjęciu dla dzieci, podczas Royal Tour do Kanady.


Z tyłu możemy przeczytać, że dziękują i życzą nam Szczęśliwego Nowego Roku. Śmieję się, bo chyba mają mnie wpisaną w bazie :) - oczywiście, standardowo w liście z Anglii w moim nazwisku poprzemieniali literki :) (zawsze w tym samym miejscu, więc pomyślałam, że niewyraźnie piszę, dlatego tym razem wydrukowałam - nic to nie dało :D)


12 grudnia wysłałam także życzenia bożonarodzeniowe do Alberta, Charlene, Gabrieli i Jacquesa z Monako, a także życzenia z okazji 2. urodzin bliźniaków. Dziś otrzymałam również od nich odpowiedź.


Kartka jest otwierana, na głównej stronie zostało przyklejone zdjęcie rodzinki, które zostało wykonane w Pałacu Książęcym przez Vanessę von Zitzewitz.


W środku znajdują się życzenia świąteczne i noworoczne w trzech językach: francuskim, angielskim i dialekcie monakijskim. Niżej znajduje się wydrukowany podpis Alberta i Charlene. ***

TUTAJ możecie zobaczyć, na jakie odpowiedzi jeszcze czekam.

A Wy otrzymaliście już jakieś świąteczne odpowiedzi? Czekacie jeszcze na jakieś? 

9 komentarzy

 1. Ja otrzymałem wczoraj kartkę świąteczną od księcia Andrzeja, Sary Ferguson i ich córek. Choć list napisałem tylko do Sary :) Gratuluję Ci odpowiedzi i pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja wysłałam 16 grudnia, to może też mi przyjdzie równo miesiąc po wysłaniu :)
  Serdecznie gratuluję :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja wysyłałam do Belgi (księżniczka Elżbieta) oraz Anglii (do Kate), tuż przed świętami chyba 23 lub 22 grudnia, a odpowiedzi otrzymałam w poniedziałek :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratulacje!
  Ja dostalam 3 odpowiedzi z Monako , odpowiedz świąteczna z Belgii, odpowiedz od Harry'ego i Kate oraz odpowiedź świąteczna z Liechtensteinu ;). Niestety nie mam na razie czasu ich na blogu opisać, może w weekend.

  OdpowiedzUsuń
 5. Mam dokładnie ten sam problem, tylko zmieniają mi adres ciągle. Z 8/67 na 8167. Sąsiedzi mają już chyba mnie dość, ciągle dostają nie swoje listy :D Wysłałam ostatnio list pisząc 8m67, a i tak dostałam 8167. Tak jak napisałaś, muszą tam mieć bazę osób, które często piszą.
  Pozdrawiam
  Iza

  OdpowiedzUsuń
 6. Szkoda, że nie zam angielskiego. Też bym wysłała

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja wysłałam swoją kartkę 22 grudnia do rodziny Cambridge i odpowiedź dostałam już 9 stycznia. A zdjęcie jest prześliczne :)

  OdpowiedzUsuń