Niezapowiedziane wyjście Kate !

piątek, 4 listopada 2016

Dziś rano księżna Kate odbyła niezapowiedzianą wizytę. Mianowicie złożyła wizytę w więzieniu dla kobiet oraz w Nelson Trust Women's Centre znajdującego się w Gloucester w hrabstwie Gloucestershire.Na początku księżna odbyła prywatną wizytę do więzienia w hrabstwie Gloucestershire. Księżna spotkała się z więźniarkami, które opowiedziały jej swoje historie oraz pracownikami Eastwood Park, którzy wyjaśnili skomplikowane i często zróżnicowane potrzeby kobiet, z którymi obecnie pracują.Podczas tej wizyty, księżna dowiedziała się co jest dostępne dla wsparcia więźniarek i ich rodzin, którzy żyją ze złożonymi problemami społecznymi.Następny przystanek : Nelson Trust Women's Cantre. Ta organizacja  zajmuje się przede wszystkim zdrowiem psychicznym matek jak i przyszłych mam. Kate już od kilku miesięcy angażuje się w zdrowie psychiczne innych, dlatego to wydarzenie nie mogło obok niej przejść obojętnie. Księżna została powitana przez prezesa organizacji, Johna Trolana.Na początku księżna spotkała się z kobietami, które skorzystały z usług organizacji. Miała okazję także porozmawiać z 4-miesięcznym Gabrielem i jego mamą, Hlengiwe Sithole.Kate także spotkała się z członkami personelu, którzy dostarczają pomoc dla The Nelson Trust Women's Community Services. Księżna powiedziała kilka słów na temat ,,więzienia w zasięgu'', wsparciu integracji społecznej, projekcie Sex Worker Outreach oraz Rural Outreach dla młodych dziewczyn narażonych na pogorszenie się zdrowia psychicznego.Księżna miała także okazję spotkać się z młodymi rodzinami i porozmawiać z nimi jak radzą sobie z wychowywaniem dzieci.Następnie miało miejsce oficjalne odsłonięcie tablicy upamiętniającej wizytę księżna Cambridge w tym ośrodku.
Na sam koniec wizyty, księżna otrzymała bukiet kwiatów od czteroletniej dziewczynki, Tilly.CO KATE MIAŁA NA SOBIE :

Płaszczyk - Mulberry (po raz pierwszy miała go na sobie podczas powrotu do Nortfolk)
Spódnica - Dolce & Gabbana (po raz pierwszy miała ją na sobie w styczniu podczas spotkania z redaktorami Huffington Post w Pałacu Kensington).
Kopertówka - Mulberry
Szpilki - Stuart Weitzman
Kolczyki - Annoushka16 komentarzy

 1. Wczoraj wieczorem była na gali,a dziś z rana już w dwóch ośrodkach.I wszystkie wyjścia charytatywne,dotyczące trudnych problemów zdrowia psychicznego i uzależnień.Podziwiam.
  Uwielbiam ten płaszczyk,błękitny kolor rozjaśnia stonowany,ale dziewczęcy spód.

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam wrażenie, że Kate ubrała się już kiedyś identycznie, ale mogę się mylić :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. tak, miala juz tą stylizację wcześniej

   Usuń
  2. Tak tę spódniczkę miała na sobie w lutym tego roku,kiedy pracowała z dziennikarzami "Huffington Post" :)

   Usuń
 3. Muszę przyznać, że Kate mnie zaskoczyła: zarówno stylizacją (wyglądała naprawdę świetnie, spódnica spodobała mi się już w lutym, podobnie jak płaszczyk), jak i samym wyjściem - nie spodziewałam się, że ponownie odbędzie spotkanie związane z pomocą więźniarkom

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetna, jesienna stylizacja, księżna wyglądała tutaj idealnie. Lubię połączenie błękitu z czernią.

  OdpowiedzUsuń
 5. ale fajnie dziś się ubrała :) lubię tą spódniczkę i jak jej włosy odrosły! długie znów ma

  OdpowiedzUsuń
 6. Ładnie wyglądała. Podoba mi się połączenie golfu i spódnicy :)

  OdpowiedzUsuń
 7. http://www.dailymail.co.uk/femail/article-3904856/Kate-wraps-warm-recycled-baby-blue-Mulberry-coat-visits-Women-s-Centre-Gloucestershire-late-night-film-premiere.html Kate ma na rece plaster ,chyba wczoraj ten kot ją skaleczyl:(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie skaleczył jej kot, na filmiku siedział grzecznie

   Usuń
 8. Po prostu świetnie.Z recyklingu stworzyła coś zupełnie nowego.
  Bardzo ważny także temat wyjścia,widać,że księżna bardzo się angażuje,aby zwiększyć świadomość na trudne tematy jak uzależnionia mogą prowadzić do przestępstw.Zauważyła też coś bardzo ważnego,że takie problemy mogą wynikać ze złego stanu psychicznego.Muszę powiedzieć,że zaciekawiła mnie tym tematem.

  OdpowiedzUsuń
 9. Kate mnie coraz bardziej zachwyca ! :)

  OdpowiedzUsuń
 10. wydaje mi sie może tylko mnie że kate wraqca do "starej"fryzury

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wraca, W tej spódnicy wygląda świetnie, nie widać u niej braku bioder i talii, jest też proporcjonalna

   Usuń
 11. Świetna stylizacja Kate. Cel wizyty też w słusznej sprawie. Więcj takich wyjść :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Księżna jest niezaprzeczalnie piękna kobieta i świetnie wypełnia swoje obowiązki. Na zdjęciach widać że w zależności od okoliczności potrafi uwaznie słuchać i skupić uwagę na rozmówcy jak i szczerze się uśmiechać i rozmawiać jak 'swój że swoim'. Uwielbiam ją za tą szczerość! Pozdrawiam Was dziewczyny, to naprawdę świetny blog!

  OdpowiedzUsuń