Nowe informacje.

poniedziałek, 1 lutego 2016

Pojawiły się kolejne informacje. Książę William oznajmił, że stracił swojego przyjaciela. Kilka dni temu zmarł Henry Worsley. W tamtym roku, 19 października książę miał przyjemność spotkać się z nim jeszcze przed wyprawą Henry'ego na Biegun Południowy.

http://www.hellomagazine.com/Pojawiło się także oświadczenie, że razem z Harry'm ubolewają nad śmiercią ,,przyjaciela'' i że łączą się w bólu z jego rodziną i przyjaciółmi. Pan Henry służył też jako oficer armii brytyjskiej. Miał 55 lat.
http://www.hellomagazine.com/

************************************************************

Księżna Kate właśnie objęła nowy patronat ! Jest to All England Lawn Tennis & Croquet Club organizująca mecze oraz mistrzostwa światowe w grze w tenisa na Wimbledonie. Wcześniej patronką organizacji była Królowa Elżbieta. Teraz to Kate przejęła pałeczkę.

comperioresearch.com

Ze względu na zaawansowany wiek Królowej, Elżbieta II postanowiła przekazać swojej przyszywanej wnuczce organizację, ponieważ wie jak Kate bardzo lubi chodzić na mecze tenisa i jest wierną fanką tej dyscypliny.

www.dailymail.co.uk

*************************************************************

Księżna Kate po raz pierwszy pojawi się w filmie dokumentalnym o Królowej Elżbiecie z okazji 90.urodzin monarchini. Księżna wraz z Williamem udzieli wywiadu na temat panowania Królowej. Dokument pojawi się w programie telewizyjnym ITV.

home.bt.com

2 komentarze

  1. Mam nadzieję, że księżna będzie czynnie ,,promować" swój nowy patronat ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Ooo. Jak milo cos nowego się dowiedzieć :)

    OdpowiedzUsuń