Kate i William w Anglesey.

czwartek, 18 lutego 2016

Dziś para książęca udała się do Anglesey na RAF Valley Search and Rescue Fore Disbandment Parade.To było pierwsze wspólne wyjście małżonków w nowym roku.

http://www.dailymail.co.uk/
Książę William kiedyś służył jako pilot helikoptera ratunkowego Sea King w Flight Lieutenant Wales. Podsumowując, William przeprowadził 156 działań poszukiwawczych i ratowniczych. Dzięki interwencjom ratowniczym, uratowano 149 osób.

http://www.dailymail.co.uk/

Warto też przypomnieć, że para książęca przez kilka lat mieszkała w wynajętym domu w Anglesey. Podczas parady para książęca miała okazję zapoznać się z planem ceremonii RAF.


Po zakończonych uroczystościach, Catherine i William mieli okazję spotkać się z byłymi pracownikami RAF-u w kasynie oficerskim.

http://www.dailymail.co.uk/
Książę William bardzo się cieszył z tego spotkania, gdyż po kilku latach mógł zobaczyć i porozmawiać z byłymi kolegami z pracy.

https://twitter.com/

Księżna założyła czerwony płaszcz od LK Bennet, który ma na sobie po raz czwarty. Po raz pierwszy pojawiła się w nim podczas spotkania z UNICEF w Kopenhadze w 2011 roku.


Rozpoznano też brązowy toczek od Lock & Co, kopertówkę od Mulberry, szpilki od Russel & Bromley oraz srebrne kolczyki od Mappin & Webb.

http://www.dailymail.co.uk/

A już za 6 dni księżna Kate jako hrabina Strathearn odbędzie samodzielną podróż do Szkocji. Odwiedzi Edynburg aby złożyć wizytę w trzech szkołach. 

http://www.dailymail.co.uk/

Pierwsze zdjęcia : Fanka George'a
Aktualizacja : Fanka Kate


16 komentarzy

 1. Plaszczyk ladny :) ale w tym czyms na glowie wyglada troche jak kapitan statku .

  OdpowiedzUsuń
 2. Płaszczyk ujdzie w tłumie, chociaż jego fanką nie jestem, ale kucyk i ten toczek... Tragedia! Do tego kapelusza zdecydowanie pasują rozpuszczone włosy, albo spięte w koka. Ale na pewno nie kucyk ;(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też myślę, że jeśli chciała wybrać ten toczek, to powinna rozpuścić włosy... Generalnie wolę jej wczorajszą stylizację :)

   Usuń
 3. fajnie dzisiaj wyglądała, miała jeden z moich ulubionych kapeluszy :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Niestety nie znosze tego płaszcza :[

  OdpowiedzUsuń
 5. Dlaczego macie moderacje?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mamy moderację, ponieważ w sierpniu ubiegłego roku na naszym blogu miała miejsce pewna kłótnia, w której zaczęły pojawiać się wulgaryzmy. Dlatego zdecydowałyśmy się na moderację.

   Usuń
 6. Bardzo proszę o zrobienie notki, w której zawrzecie wszystki książki po polsky o BRK. I odnośniki w Internecie gdzie można je kupić.

  OdpowiedzUsuń
 7. Co z ankietą z niebieskimi stylizacjami Diany?

  OdpowiedzUsuń
 8. Osobiście podoba mi się ta sytlizacja. Jest taka skromna i na miejscu.

  OdpowiedzUsuń
 9. Kate sama sobie wyjść nie planuje. Ma to z góry ustalone, a to już od niej nie zależy.

  OdpowiedzUsuń
 10. https://m.facebook.com/KateMiddletonDuchessofCambridge/photos/a.1457633014487223.1073741829.1456900564560468/1658561614394361/?type=3&source=48 To prawda? Kate w sukni i tiarze?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie,to nie jest Kate. Zdjęcie zostało przerobione w Photoshopie i z tego co czytam w komentarzach to tak naprawdę suknia i tiara prawdopodobnie należy do księżniczki Victorii ze Szwecji ;).

   Usuń
 11. Czy planujecie jakąś większą notkę dotyczącą pierwszych urodzin Charlotte? Jeśli tak, to może zawrzecie w niej wszystkiw okazje do zobaczenia księżniczki? Oficjalne zdjęcia, wyjście ze szpitala, chrzest i zdjęcia np. z nianią.?

  OdpowiedzUsuń