Kolejne nowe informacje.

wtorek, 5 stycznia 2016

Pojawiły się kolejne nowe informacje na temat rodzinki Kate i Williama. 

www.unik.mk


Na Twitterze pojawiło się nowe/stare zdjęcie Kate. Zostało one zrobione na początku marca 2015 roku, gdy księżna złożyła wizytę w Goring Hotel z okazji 105. rocznicy istnienia. Wtedy księżna zadebiutowała w nowej sukience w kwiaty od Erdem.

https://twitter.com/

**************************************************************

Tak jak wspominałam wcześniej, kilka dni temu na kanale ITV został wyemitowany dokument o Brytyjskiej Rodzinie Królewskiej pt. ,,40 years of the Prince's Trust''. Podczas wywiadu z Williamem, książę powiedział kilka słów o George'u i Charlotte oraz o działalności fundacji ,,Prince Trust'', która obchodzi 40.rocznicę działalności i z tego powodu powstał ten film.

http://www.dailymail.co.uk/

,,Pamiętam jak moi rodzice zabierali mnie do różnych organizacji charytatywnych i pokazywali co się tam dzieję i co tam trzeba robić. Widząc taką działalność uważam, że to jest bardzo ważne dla innych. Nie można wiecznie żyć w pałacu. Ważne jest to, żeby wyjść do ludzi i zobaczyć co się dzieje na świecie''.

http://www.dailymail.co.uk/

,,Ojcostwo wzbudziło we mnie nieśmiałość, ale także uczyniło mnie świadomym jak ważne i cenne jest życie''. Film dokumentalny prawdopodobnie już jest w Internecie. Wywiadu udzielili Ant i Dec, znani jako prowadzący brytyjski program ,,Mam Talent''.

******************************************************

Również zapraszam do poprzedniej notki z cyklu ,,Z życia Kasi - Czekasi'', która została opublikowana dziś rano ;).

1 komentarz

  1. http://harryandthecambridges.tumblr.com/page/2 lnik do calego wywiadu, trzeba przesunad tylko troche na dol i ppd filmem sa tez gify :) milego ogladania. Bo warto ;)

    OdpowiedzUsuń