Wizyta Kate i Williama w Manor Farm i Cheesy Waffles Project

wtorek, 27 kwietnia 2021

Kate i William powoli powracają do "normalnych" wizyt. Na razie odbywają się one na świeżym powietrzu, ze względów bezpieczeństwa. Dnia 27.04.2021 r. odwiedzili Manor Farm oraz Cheesy Waffles Project w hrabstwie Durham.

Po Manor Farm księcia i księżną oprowadzali właściciele, Stewart Chapman i Clare Wise. Kate i William mieli okazję porozmawiać z rolnikami, którzy są uczestnikami programu  National Farmers Union. Opowiedzieli im, jak pandemia wpłynęła na ich biznes oraz rodzinę.
 
„Byliśmy absolutnie zachwyceni, że mogliśmy dziś gościć Księcia i Księżną Cambridge. Jesteśmy podekscytowani, że zwrócili uwagę na znaczenie mieszanego systemu rolniczego i rodzinnej farmy, ponieważ uważamy, że jesteśmy kręgosłupem branży. Pokazaliśmy im, w jaki sposób wykorzystujemy niedrogą technologię na farmach, aby rozwijać naszą działalność, mając nadzieję, że będziemy w stanie osiągnąć nasze cele i stworzyć naprawdę świetlaną i optymistyczną przyszłość ”.

 
 Książęce małżeństwo miało okazję przejechać się traktorem, gdy William usiadł za kierownicą, Kate powiedziała do niego: „Gotowy do zamiany?".
 

Embed from Getty Images

Następnie  odwiedzili Cheesy Waffles Project, organizację charytatywną wspierającą młodych i dorosłych  ludzi w potrzebie. Organizacja stara się zapewniać swoim członkom kursy doszkalające, umożliwiające im niezależne i szczęśliwe życie.  Książęce wysokości spotkali się z grupą biorącą udział w projekcie The Key Framework. W 2011 roku organizacja otrzymała wsparcie z Royal Wedding Gift Fund, który zebrał ponad milion funtów dla 26 organizacji charytatywnych.   Para rozmawiała z Evanem i Lee, którzy niedawno zdobyli złote nagrody The Duke of Edinburgh's Award.

Embed from Getty Images

Następnie przyszedł czas na zajęcia na świeżym powietrzu i wspólna gra w golfa.

 
KATE MIAŁA NA SOBIE:
zielona kurtka -  Seeland Woodcock
sweter -  Brora
koszula -  Sézane
kolczyki -  Orelia London
buty - Penelope Chilvers
trapery -  See by Chloe
granatowa kurtka -  Barbour   
 

Zuzia

6 komentarzy

 1. Cześć, mam pytanie czy pisałyście może post o ostatnich dniach prze ślubem? Albo wiecie może gdzie taki post można znaleźć?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Już znalazłam. Ale jestem spostrzegawcza..;)

   Usuń
  2. Tak, pisałyśmy. Najbardziej zależy Ci, żeby zobaczyć jak wyglądały ostatnie dni przed ślubem, dlatego polecam do przeczytania post ,,Kate i William jako narzeczeni'' --> https://rodzinazcambridge.blogspot.com/2016/08/kate-i-william-jako-narzeczeni.html
   Pozostałe posty, które również są o tematyce ślubnej i które również mogą Ciebie zainteresować:
   Halo Scroll Tiara (tiara, którą miała na sobie księżna Kate podczas ślubu) --> https://rodzinazcambridge.blogspot.com/2019/04/8-rocznica-slubu-kate-i-williama-kilka.html
   Post z okazji 7.rocznicy ślubu --> https://rodzinazcambridge.blogspot.com/2018/04/7-rocznica-slubu-kate-i-williama.html
   Ciekawostki ze ślubu --> https://rodzinazcambridge.blogspot.com/2017/04/10-ciekawostek-o-slubie-kate-i-williama.html
   Ślub Williama i Kate okiem zaproszonego gościa --> https://rodzinazcambridge.blogspot.com/2017/11/slub-williama-i-kate-okiem-zaproszonego.html

   Życzę miłej lektury! ;)

   Usuń
 2. fajnie się patrzy na takie filmiki, ciekawa jestem czy będą jutro nowe oficjalne zdjęcia czy nieznane do tej pory ujęcia z ślubu

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A jeszcze fajniej by było, gdyby pojawiły się nowe, jak i stare/nieznane zdjęcia :D. Mam nadzieję, że szykują na jutro ogromną niespodziankę ;).

   Usuń