Nowe informacje! + Nowe patronaty Kate

czwartek, 22 grudnia 2016

Znalezione obrazy dla zapytania duchess kate and william
Chciałybyśmy z przykrością poinformować, że w tym roku rodzina z Cambridge nie opublikuje nowego świątecznego zdjęcia, a zdjęciem które będzie odsyłane w podziękowaniu za życzenia bożonarodzeniowe będzie podobno to samo co w zeszłym roku lub jedno ze zdjęć wykonanych w Kanadzie.

Last year's Christmas card featured Prince George and Princess Charlotte

Jak już pewnie czytaliście na blogu Karoliny, królowa zrzekła się 25 patronów, które zostaną podzielone między młodszymi członkami rodziny. 
Teraz wiemy już, że z Nowym Rokiem Kate przejmie patronat nad All England Lawn Tennis & Croquet Club - organizatorzy corocznych meczy tenisa Wimbledon i Action for Children- jedna z ważniejszych organizacji w Wielkiej Brytanii pomagająca dzieciom (z czasem postaramy się napisać o tych organizacjach coś więcej). 
Możliwe że za jakiś czas dowiemy się, czy William także przejmie jakieś patronaty, oraz czy księżna otrzyma jakieś jeszcze.


11 komentarzy

 1. Szkoda,że nie będzie nowego zdjęcia, ale gdyby odsylali juz po raz kolejny to samo zdjęcie to trochę przykro...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Książę Harry cały czas stare zdjęcie odsyła, z 2015..na urodziny, swieta, list bez okazji. Też już powinien to zmienić, bo nikt już nie będzie chciał do niego pisać :/

   Usuń
 2. Szkoda, że nie zrobiono nowego zdjęcia. Tym bardziej, że to zeszłoroczne jest bardziej jesienne niż bożonarodzeniowe ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziwne i przykre że nawet zdjęcia przed Świętami nie chce im się zorganizować:/ ludzie ich kochają podziwiają utrzymują a oni nawet zdjęcia nie chcą udostępnić, nie mam słów:/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tym bardziej, że na pewno mają dużo zdjęć. Nawet jedno z prywatnych można by wykorzystać, nie trzeba robić nowego

   Usuń
  2. Zgadzam się z Wami :)

   Usuń
  3. Trafna uwaga. Można było wybrać jakieś zdjęcie z prywatnego albumu.... Kwestia chęci. Przykre to.
   Gosia

   Usuń
  4. No właśnie, nie musieli organizować jakiejś ekstra specjalnej sesji, uważam że nawet Kate i Will saji nie musieli nawet pozować a jedynie udostępnić zdjecie rodzienstwa. Tym bardziej że podobno fotografia jest pasją Kate:/ to taką ma pasję i nie ma żadnego ładnego zdjęcia dzieci żeby je udostępnić i uradować poddanych?

   Usuń
 4. Ja jestem rozczarowana że nie będzie nowego zdjęcia, to zeszłoroczne jest już przecież mocno nieaktualne, dorośli nie zmieniają się przez rok ale małe dzieci już bardzo więc trochę to słabe wysyłać stare zdjęcia. Mam wrażenie że stoi za tym jakiś powód, może chodzi o napięte relacje z prasą w tym momencie i to jest trochę na złość a może rzeczywiście Kate jest w ciąży i nie najlepiej się czuje żeby urządzać specjalne sesje. Sama nie wiem ale wielka szkoda bo święta są tylko raz w roku

  OdpowiedzUsuń
 5. Zaczynam mieć totalnie wątpliwości czy coś kupię z nimi z pamiątek e Londynie chyba tyko iwestuje inwestuje w królową i ich dzieci super może za raz ich dzieci zaczną chodzić w maskach przykre święta raz w roku a tu takie coś

  OdpowiedzUsuń