Kate i William w Portsmouth

niedziela, 24 lipca 2016

Dziś para książęca udała się do Portsmouth aby tam uczestniczyć w drugich zawodach żeglarskich America's World Cup Series. Zawody są wspierane przez organizacje 1851 Trust, którego księżna Kate jest patronką.1851 Trust ma na celu inspirować i podejmować nową generację za pośrednictwem morskiego żeglarstwa i zapewniać młodym edukację oraz szkolenia w tej dziedzinie sportu. Para miała swojego faworyta - Sir'a Bena Ainslie, który kilka dni temu został ojcem małej Bellatrix.Małżonkowie przybyli na miejsce około godziny 12:00. Para została powitana przez organizatorów zawodów.Spotkali się także z tysiącami osób, które wspierali swoich faworytów podczas rywalizacji. Gdy jedna osoba zapytała Williama jak się czuje George po swoich trzecich urodzinach i co dostał, odpowiedział, że dostał zbyt dużo prezentów.


Para książęca jako pierwszy punkt programu, rozpoczęła zwiedzanie łodzi testowych oraz miała okazję do rozmowy z zespołem, który chce osiągnąć jak największe sukcesy w żeglarstwie za kilka lat.


Na zewnątrz porozmawiali z podopiecznymi organizacji 1851 Trust, a następnie zrobili wspólne zdjęcie.


Jeszcze przed zawodami odbył się konkurs na zaprojektowanie trofeum dla zwycięzcy tegorocznych zawodów żeglarskich. Zwycięzcą został Zak Kay. Kate i William pogratulowali chłopakowi wygranej.


Po odbytym spotkaniu z młodzieżą i wizytą w Centrum Testowania Łodzi, udali się na miejsce zawodów, aby tam kibicować zawodnikom w rywalizacji.Potem nałożyli ciepłe bluzy, wyszli z łodzi i kontynuowali oglądanie.Po skończonych zawodach, Kate i William mieli okazję do rozmowy z zespołami żeglarskimi, które wzięły udział w tym dzisiejszym wydarzeniu.Na sam koniec wizyty pary książęcej, rozpoczęła się ceremonia rozdawania medali. Ostatecznie zwyciężył zespół Ben'a Ainslie. Medal wręczył mu książę William, a Kate - puchar.
Księżna miała na sobie damską koszulkę od Land Rover BAR, obcisłe dżinsy, buty na koturnie od Monsoon Fleur, ale potem zmieniła je na niebieskie Adidasy.
Zapraszamy także do przeczytania dzisiejszej notki tematycznej! (klik).

Pierwsze zdjęcia : Zuza
Aktualizacja : Fanka Kate

4 komentarze

 1. Jaka ona piękna! Dżinsy i koturny bardzo spodobało mi się to połączenie.Włosy ma bujne,puszyste,piękne loki.
  To już druga wizyta Kate w tym roku w związku z 1851Trust, widać,że jej bardzo na tym zależy.

  OdpowiedzUsuń
 2. 1 zdjęcie i mina Willa-nie wytrzymam :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Uwielbiam Kate w wydaniu sportowym :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Kate ma piękną figurę.

  OdpowiedzUsuń