William w Szpitalu Królewskim Marsden

czwartek, 19 maja 2016

17-ego maja William odwiedził Szpital Królewski Marsden, gdzie wspólnie z projektantem Ralphem Laurenem otworzył nowy ośrodek badawczy raka piersi.

The £3.9 million facility has been named after the American businessman and philanthropist after he made an undisclosed donation to it
Książę dowiedział się o przełomowych badaniach w leczeniu i wykrywania raka piersi.
Nowy ośrodek badawczy został nazwany na cześć projektanta, który złożył darowiznę w wysokości 3,9 mln funtów, na jego wybudowanie.

The Duke of Cambridge met fashion designer Ralph Lauren during a visit to a new breast cancer research facility at the Royal Marsden Hospital

Książkę i pan Lauren dowiedzieli się, że ośrodek pracuje już nad nowymi projektami. Jeden dotyczy badania krwi u kobiet, by mogły się dowiedzieć, czy są narażone na zachorowanie na raka piersi, a drugi to użycie nowego leku, który umieszcza się w nowotwór który "usypia" go, w połączeniu ze standardowym lekiem, który obniża poziom estrogenu. 

Prince William visited the Royal Marsden Hospital in London today with fashion designer Ralph Lauren (right) 

Podczas rozmowy z pacjentami, przyznał, że jeden jego przyjaciel zmarł na raka. Powiedział, także że razem z Kate rozważają już, jaką szkołę wybiorą dla George'a, a później dla Charlotte. Przyznał także, że boi się igieł.

William and Lauren donned white coats as they were shown round the facility

Dane, które przeprowadził instytut Breast Cancer Now wykazują, że u 50.000 kobiet rocznie zostaje wykryty rak piersi, a każdego roku około 12.000 kobiet umiera z powodu tej choroby.

The visitors met breast cancer patient Kathryn England during their visit to the hospital, in Chelsea, west London


***
Zdjęcia z backstage :)
Snap happy: The Prince couldn't resist snapping photographs of designer Ralph Lauren on his phone
William jako paparazzi

He joined the iconic American designer, who has donated money towards it

Zuza

1 komentarz