Ostatni dzień obchodów 90. urodzin królowej Elżbiety

niedziela, 15 maja 2016

Dziś po godzinie 20 brytyjskiego czasu, członkowie rodziny królewskiej przybyli do Windsoru na event, który zakończył oficjalne obchody 90. urodzin królowej Elżbiety II.

Wśród zaproszonych gości znaleźli się m.in Księżna Kate, książę William, książę Harry, książę Karol i księżna Camilla i wiele, wiele więcej. W całym wydarzeniu wzięło udział łącznie 6000 osób.

 Na początku odbył się parada z udziałem 90 koni. W roli ,,jeźdźców" mogliśmy zobaczyć księżniczkę Anne, Zarę Tindall, a także hrabiego Wessex z córką.


 Następnie odbył się koncert, który poprowadzili znani prezenterzy Ant i Dec. Na scenie pojawili się m.in Andrea Bocelli, Kylie Minouge, James Blunt, Katherine Jenkins i wiele, wiele innych. Kilka osób wygłosiło również przemówienia. Wspominano także najważniejsze momenty z życia królowej tj. narodziny, ślub, koronacja. Całą uroczystość zakończono wspólnym zaśpiewaniem ,,Happy Birthday" dla monarchini. Tego wieczoru, w Windsorze panowała fantastyczna atmosfera. Ten dzień na pewno pozostanie długo w pamięci Elżbiety II. 

Czerwony płaszcz księżnej Kate pochodzi z Zary. Możesz go kupić TUTAJ  Sukienka pochodzi od Dolce&Gabbana. 

Więcej zdjęć w notce pojawi się później

Fanka George'a

4 komentarze

 1. o ile ten czerwony płaszczyk bardzo mi się podoba, to połączenie go z taką sukienką niezbyt korzystnie wygląda.

  OdpowiedzUsuń
 2. Sukienka śliczna,płaszczyk też,ale razem do siebie nie zbyt pasują.

  OdpowiedzUsuń
 3. Zastanawiam się jak wygląda kwestia "usadzania" gości Królowej. Czy wiecie może coś więcej w tym temacie? Dlaczego poszczególni członkowie rodziny królewskiej zostali usadzeni w taki a nie inny sposób. Bardzo ciekawi mnie temat protokołu...takie szczegóły jak sposób układania dłoni, czy nóg podczas siedzenia. Znacie jakieś ciekawe artykuły, książki na temat protokołu. Będę wdzięczna za polecenie mi czegoś :) Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 4. Ubiór Kate nie bardzo mi się podoba. Szkoda, że nie ma lepszych zdjęć :(

  OdpowiedzUsuń