Wyjścia księcia Williama.

wtorek, 15 marca 2016

Książę William w ciągu kilku dni odbył ponad 11 oficjalnych wyjść. 12 marca czyli w piątek rano uczestniczył w ceremonii inwestytury w Pałacu Buckingham, wyręczając swoją babcię Królową Elżbietę. Pasowani zostali m.in. piłkarz Denis Law, aktor Idris Elba oraz wokalista Damon Albarn.

http://www.dailymail.co.uk/

Po uroczystości w Pałacu Buckingham dołączył do Kate podczas wizyty w XLP. We wtorek rano książę po raz kolejny brał udział w ceremonii inwestytury. Tym razem mianowaną została dama Heather Rabbats.

http://www.dailymail.co.uk/

Następnie po południu w towarzystwie brytyjskiego polityka, Williama Hague zwiedził port DP World w Essex w związku z transakcją, aby rozprawić się z handlem dzikimi zwierzętami. London Gateway to unikalny sposób, który łączy się z największym w Europie parkiem logistycznym.

http://www.zimbio.com/

Zapewnia idealną lokalizację, udogodnienia, łączność, szybkość, wydajność i niezawodność. Jest najbardziej efektywnym powiązaniem między żeglugą głębinową, a największymi rynkami konsumenckimi w Wielkiej Brytanii.

http://www.zimbio.com/

Port zapewnia doskonałą dostępność do najlepszych pływów w Wielkiej Brytanii : na północy, południu, wschodzie i zachodzie.

http://www.zimbio.com/

Potem odbyło się oficjalne spotkanie z urzędnikami w Pałacu Buckingham, aby przedstawić umowę o zwalczaniu nielegalnego handlu dzikimi zwierzętami.  Towarzyszył mu William Hague. Rok temu William poprosił byłego ministra spraw zagranicznych o poprowadzenie zespołu mającego za zadanie badać słabe punkty transportu i zaproponować sposoby zatrzymywania handlarzy.

http://www.dailymail.co.uk/

Podczas spotkania William wygłosił przemówienie na temat tego wydarzenia.

http://www.dailymail.co.uk/


http://www.dailymail.co.uk/8 komentarzy

 1. Kiedyś to może i on był przystojny, ale teraz?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oprócz coraz mniejszej ilości włosów nie widzę za wiele zmian na niekorzyść ;)

   Usuń
  2. Ale do harrego sie nie umywa ;p

   Usuń
  3. Właśnie. Różnicę robią jedynie włosy, których na głowie Księcia jest coraz mniej. A, tak nic takiego się nie zmieniło. Włosy może i dają dużą różnicę, ale nie można nazwać Williama brzydkim mężczyzną :)

   Usuń
  4. Na szczęście bycie następcą tronu to nie wybory mmister universe, jakbyś pewnie chciała ;D

   Usuń
  5. Co nie znaczy, że musi się wszystkim podobać i każdy musi uważać, że jest przystojny ;)

   Usuń
 2. Chyba nie od niego zależy jaki ma wygląd, z jakim kształtem twarzy się urodził.Ważniejsze jest to,że jest dobrym mężem i ojcem,zaangażowanym w to co kocha,pracującym,choć przecież jako książę tego nie musi.Naprawdę wygląd to nie wszystko

  OdpowiedzUsuń
 3. Królestwo bym dała za takiego dobrego męża i ojca. A uroda tym ładnym też przeminie a ważne jest życie na co dzień.

  OdpowiedzUsuń