Wizyta w XL Mentoring w Londynie + więcej.

piątek, 11 marca 2016

Dziś książę William i księżna Kate złożyli wizytę w XLP w dzielnicy Barbican, w Londynie, aby zobaczyć projekt wykonany przez młodzież tej organizacji i spotkać się z osobami, które z niego skorzystały. Ten projekt ma na celu wsparcie młodzieży w wieku 11-18 lat, którzy zmagają się z uzależnieniami oraz problemami emocjonalnymi.

http://www.dailymail.co.uk/

Po tym jak para książęca przybyła na miejsce, została powitana przez założyciela XLP, Patricka Regana. Zapytał ich ,,Czy ktoś z Was widział już program Pimp My Ride?''. William uśmiechnął się i podniósł rękę do góry.

http://www.dailymail.co.uk/


XLP, oznacza ,,The eXcel Project'', to chrześcijańska organizacja charytatywna, która współpracuje z młodzieżą miejską w Londynie. Patrick Regan założył organizację w 1996 roku w Peckham na południowym Londynie. Dziś XLP współpracuje z ponad 1000 młodych ludzi i ich rodzinami . XLP stara się stworzyć pozytywną przyszłość dla młodych ludzi mieszkających w stolicy Anglii.. - http://xlm.org.uk/

http://www.dailymail.co.uk/


Po wejściu do środka, Kate i William obejrzeli poruszające przedstawienie wykonane przez pracowników i podopiecznych XLP o tym jak organizacja odmieniła ich życie. Następnie posłuchali piosenki wykonanej przez Basię Bozzao pt. ,,Heaven Help Me''. 

http://www.dailymail.co.uk/


Para słuchała jak młodzi ludzie opowiadali o swoich doświadczeniach o przemocy w gangach, przestępczości czy problemach rodzinnych. Pomimo omawiania poważnych tematów, na twarzach pary książęcej gościł uśmiech.

http://www.dailymail.co.uk/


Organizacja zamierza rozwinąć projekt w Londynie. Zdecydowała się także poszerzyć wiedzę poprzez działanie darmowych programów szkoleniowych.

http://www.dailymail.co.uk/


Księżna miała na sobie zestaw w stylu Jackie Kennedy projektu Eponine London, szpilki od Gianvito Rossi oraz kopertówkę od Russel & Bromley, którą miała wczoraj podczas spotkania z Jonny'm Benjaminem.

 
http://www.dailymail.co.uk/


Jako akcesoria wybrała kolczyki od Kiki McDonough.

http://www.dailymail.co.uk/


**********************************************************

Pałac Kensington oficjalnie potwierdził, iż Kate nie pojawi się na tegorocznych uroczystościach Dnia Świętego Patryka. Będzie obecny tylko William. Ta informacja była zaskakująca. Przyczyna nieobecności księżnej jest nieznana.

Księżna podczas Dnia Św.Patryka w 2015 roku , www.celebritybabyscoop.com

14 komentarzy

 1. Prześlicznie, po prostu prześlicznie! Księżnej bardzo pasuje to cięcie i taka długość włosów.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ślicznie jej w takim kolorze!

  OdpowiedzUsuń
 3. Z oddali kreacja wydaje się ładna, ale z bliska już mniej mi się podoba. Poczekam na lepsze zdjęcia, jesli będą :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Nadal nie jestem przekonana do jej grzywki :/ Ale ogólnie księżna świetnie wyglądała w tej stylizacji

  OdpowiedzUsuń
 5. Co najmniej dziwna ta jej nieobecność, przecież nawet 2 razy w ciąży była obecna, coś jest na rzeczy?

  OdpowiedzUsuń
 6. Tylko nie to!! A tak to moglibyśmy podziwiać stroje Kate na dniu sw Patryka w ciaglosci. Tak na ten dzien czekalam zeby zobaczyc Kate w zielonym ;(

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo mi się podoba fryzura Kate. Jest lepiej niż wcześniej. Dobrze, że nie ma już tak ułożonej grzywki jak 3/2 miesiące temu. Sukienka niezbyt mi się podoba. Gdyby była cała czerwona. (wydaje mi się, że to czerwień (?) ale mogę się mylić). Tak poza tum albo mi się zdaje albo William traci coraz więcej włosów. No aż trudno uwierzyć. Patrzę na zdjęcia Williama z 2008 roku i nie wierzę, że to ten sam chłopak ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Zestaw, który miała na sobie Kate to jedyny jak do tej pory w jej "karierze" Księżnej, który bym jej podebrała.

  OdpowiedzUsuń
 9. Mnie też sukienka się bardzo podoba. Jest to jeden z niewielu zestawów Kate dodający jej świeżości i blasku. Nie wygląda wreszcie jak własna ciotka. Ale twarz, no cóż 40+ :(

  OdpowiedzUsuń
 10. Może mały George ma jakieś przedstawienie w przedszkolu i Kate chce tam być ?

  OdpowiedzUsuń
 11. Ładna stylizacja, przekonałam się również do krótszych włosów Kate :) podoba mi się :)
  co do Świętego Patryka to faktycznie dziwne, ale musi mieć Kate ważny powód bo wątpię żeby z jakiegoś błahego rezygnowała z takiej uroczystości...może kiedyś się dowiemy, nie osądzajmy za wczasu

  OdpowiedzUsuń
 12. z tego co czytałam, to jej nieobecność na uroczystościach Dnia Świętego Patryka związana jest z tym, że następnego dnia ma zaplanowane wyjście, przynajmniej tak to niektórzy tłumaczyli, ale dla mnie to błahe wytłumaczenie ;)

  OdpowiedzUsuń
 13. Dla mnie również nieobecność księżnej na Paradzie 17 marca jest co najmniej zastanawiająca, zwłaszcza, że do tej pory ani razu nie 'opuściła' tego dnia. Mówi się, że Pałac mógł podjąć taką decyzję, aby ludzie nie oczekiwali, że księżna będzie obecna co roku. Jednak nie jest to zadowalające wytłumaczenie, myślę, że musimy zaczekać do czwartku, może wtedy coś się wyjaśni... przynajmniej mam taką nadzieję :/

  OdpowiedzUsuń
 14. Bez przesady, nie pracuje po 8 godzin dziennie i nie ma zbyt wielu obowiązków w porównaniu chociażby do szwedzkiej księżniczki Victorii. Ogólnie BRE nie należy do szczególnie ciężko pracujących. 2 wyjścia w tygodniu po 2 godziny nie jest zbyt czasochłonne

  OdpowiedzUsuń