Rodzina z Cambridge w Balmoral

czwartek, 29 sierpnia 2019

Jak co roku rodzina z Cambridge udała się do Balmoral, aby wspólnie z Królową, księciem Filipem oraz innymi członkami BRK spędzić ostatnie chwile wakacji. Kate i William wraz z dziećmi oraz nianią, Marią Teresą przybyli do szkockiej rezydencji królewskiej w czwartek 22 sierpnia.


Cambridge'owie zwykle zatrzymują się rezydencji księcia Karola - Birkhall, a konkretnie w znajdującym się na terenie posiadłości i podarowanym Williamowi przez Królową Matkę wiejskim domku nazywanym Tam-Na-Ghar.


Następnego dnia, tj. w piątek 23 sierpnia, Cambrige'owie wzięli udział we wspólnym lunchu. Wśród ucztujących znaleźli się także: królowa Elżbieta, książę Filip, księżniczka Anna wraz z mężem oraz Peter Phillips z rodziną. Bardzo prawdopodobne, że w Balmoral goszczą także Carole i Michael Middleton.  


W niedzielę 25/08 książę i księżna Cambridge, w Szkocji nazywani hrabią i hrabiną Strathearn, uczestniczyli wraz z Królową w nabożeństwie, które odbyło się w kościele Crathie Kirk.


Kate pozdrawiała czekających na trasie poddanych z wnętrza samochodu.


Książę William podróżował wraz z szoferem z na przednich a Królowa i Kate na tylnich siedzeniach.


W nabożeństwie uczestniczyli także książę Karol z żoną Camillą.


KATE MIAŁA NA SOBIE
płaszcz - Guinea London
kolczyki - Asprey
toczek - Lock & Co


Koniec sierpnia i początek września to dla Cambridge'ów koniec wakacji i powrót do Londynu oraz pełnionych obowiązków. Miejmy nadzieję, że zbliżająca się jesień będzie obfitowała w wiele ciekawych inicjatyw, wyjść i podróży z udziałem członków BRK. Życzę tego sobie oraz wszystkim Czytelnikom Bloga!
5 komentarzy

 1. Kiedy George i Charlotte idą do szkoły?

  OdpowiedzUsuń
 2. A czy niania dzieci nie nazywa się aby Maria Borallo, a nie Maria Teresa?

  OdpowiedzUsuń
 3. Zamek Balmoral widziałam z zewnątrz plus sala balowa, ogród warzywny i resztę dostępnego otoczenia, piękny, szkocki styl i ogromne połacie trawników do biegania i zabawy, to jest naprawdę piękne miejsce, gdzie czujesz się swobodnie

  OdpowiedzUsuń
 4. A niania dzieci to nie aby Maria Borallo???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadza się:) Jej pełne imię i nazwisko to - Maria Teresa Turrion Borrallo.

   Usuń