Niezapowiedziane wyjście Kate i Williama

piątek, 16 listopada 2018

Z okazji Tygodnia Przeciwdziałania Prześladowaniom, książę i księżna z Cambridge złożyli niespodziewaną wizytę w BBC, aby zobaczyć prace na rzecz działania przeciw cyberprzemocy.


William i Kate spotkali się z młodymi ludźmi, którzy napisali i wykonali nowy film kampanii "Stop, Speak, Support", który jest kierowany do młodzieży, jako kodeks postępowania, dostarczający wskazówki, co zrobić, gdy są świadkami prześladowań online.

Znalezione obrazy dla zapytania duchess kate bbc

Para spotkała się także z rodzicami i dziećmi, którzy pomogli kierować najnowszymi osiągnięciami technologicznymi BBC, aby wspomóc młodych ludzi w Internecie.

Znalezione obrazy dla zapytania duchess kate bbc

W walce z prześladowaniem online pojawiły się zachęcające wiadomości z BBC. Dzieci, które otrzymały swój pierwszy smartfon, będą mogły otrzymać pomoc w bezpiecznym korzystaniu z Internetu za pomocą nowej aplikacji "Own it", która zostanie uruchomiona przez BBC. Pomoże ona młodym ludziom podejmować pierwsze kroki w Internecie oraz w mediach społecznościowych, aby zapewnić im zdrowe doświadczenie w cyfrowym świecie.Na koniec wizyty Kate i William pozowali do pamiątkowego zdjęcia.KATE MIAŁA NA SOBIE:
sukienka - Emilia Wickstead (nosiła także w Australii w 2014 r., Action on Addiction w 2015 r.)
kolczyki - Asprey London
zegarek - Cartier
szpilki - Gianvito Rossi

Znalezione obrazy dla zapytania duchess kate bbc

6 komentarzy

 1. Listopad już się zapowiada bardzo aktywnie dla Kate.
  Trudno się czymś zachwycić po kolacji urodzinowej Karola,ale ta sukienka jest wdzięczna i elegancka,w typowym stylu księżnej.Na plus,że to już trzeci raz,kiedy ją widzimy.

  OdpowiedzUsuń
 2. Thank you for sharing your thoughts. I truly appreciate your efforts and I will be waiting for your
  further write ups thanks once again.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ostatnio Kate zachwyca! Każda stylizacja jest na prawdę dobra aż jestem pod wrażeniem. Przemowa Williama przepiękna i dająca dużo do myślenia wszystkim hejterom!

  OdpowiedzUsuń
 4. Czy zdjęcie z bankietu są już udostępnione??

  OdpowiedzUsuń
 5. Poprzedniego dnia w tej niebieskiej sukience faktycznie bylo jakby widac brzuszek i juz czytałam, ze jest w ciązy ale tu nie widac nic takiego ciekawe już ciekawe czy to plotki tylko...czy moze jest coś na rzeczy :))

  OdpowiedzUsuń
 6. Dziś pojawiło się zdjęcie K&W na jakiejś galii o zdrowiu psychicznym. Miała na sobie czerwona sukienkę z asymetrycznym dekoltem która miała już kiedyś

  OdpowiedzUsuń