Kate i William na Festival of Remembrance

niedziela, 11 listopada 2018

Książę i księżna Cambridge dołączyli do Jej Królewskiej Mości i innych członków rodziny królewskiej na corocznym Festiwalu Pamięci w Royal Albert Hall.


Podczas Tygodnia Pamięci, królowa i członkowie rodziny królewskiej przyłączają się do narodu upamiętniając bohaterów, którzy poświęcili się w służbie dla kraju. W tym roku mija sto lat od Dnia Rozejmu. 100 lat temu skończyła się pierwsza wojna światowa i rozpoczął się nowy świat. Nieczęsto spotykamy tak dużą liczbę członków rodziny królewskiej podczas jednego wydarzenia.

Znalezione obrazy dla zapytania festival of remembrance duchess kate 2018

Królowa jest patronką Królewskiego Legionu Brytyjskiego od 1952 roku.

The royal family stand in applause as the show begins. Charles reads the event programme, which is produced by the event organisers, the Royal British Legion

Na wydarzenie przybyli także: Królowa, książę Karol i księżna Camilla, księżna Meghan i książę Harry, książę Andrzej, hrabia Edward i hrabina Sophie, księżniczka Anna i Tim Laurence, książę i księżna Gloucester, książę Kentu, książę i księżna Michael z Kentu.

At the Albert Hall were, from left, the Duchess and Duke of Cambridge, Tim Laurence, Princess Anne, Prince Michael of Kent, the Queen, an unknown guest, the Duke of Kent, Prince Charles, Prince Edward and the Countess Of Wessex, the Duchess of Cornwall, Prince Andrew, and the Duchess and Duke of Sussex. In the next box are Theresa and Philip May

Coroczny festiwal Royal British Legion upamiętnia tych, którzy stracili życie w służbie za swoją ojczyznę. Odbywa się on zawsze przeddzień Niedzieli Pamięci.

Catherine, Duchess of Cambridge attends the Royal British Legion Festival of Remembrance

Mnóstwo znanych nazwisk, w tym Sir Tom Jones, Sheridan Smith, Sir Bryn Terfel, Tom Fletcher i Danny Jones, Sheku Kanneh-Mason i Kingdom Choir wystąpili wraz z Central Band Royal Air Force i Band of HM Royal Marines . Zarówno Sheku Kanneh-Mason, jak i The Kingdom Choir wystąpili na królewskim ślubie Harry'ego i Meghan w maju.

Queen Elizabeth II attends the Royal British Legion Festival of Remembrance at the Royal Albert Hall last night, complete with a cluster of five poppies

Podczas festiwalu zaprezentowano wideo Williama opowiadającego o swoim nowym patronacie, National Defence and Rehabilitation Centre.

Podczas dwuminutowej ciszy, z góry spadały symboliczne maki.


KATE MIAŁA NA SOBIE:
sukienka - Roland Mouret
kopertówka - Jimmy Choo
broszka - klejnoty królewskie
kolczyki - klejnoty królewskie
szpilki - Jimmy Choo

Znalezione obrazy dla zapytania festival of remembrance duchess kate 2018

10 komentarzy

 1. Sukienka Kate w punkt! Minimalistyczna ale bardzo elegancka. Ten dekolt również mi się podoba. Jestem na pod wrażeniem.

  OdpowiedzUsuń
 2. Kate wyglądała prześliczne w tej sukience

  OdpowiedzUsuń
 3. Kate wyglądała prześliczne w tej sukience

  OdpowiedzUsuń
 4. Pięknie i dostojnie. Podziwiam jak "trzyma" się Krolowa.

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo dobra sukienka. Dekolt świetny.

  OdpowiedzUsuń
 6. Piekna sukienka i buty! Cudnie!

  OdpowiedzUsuń
 7. Kate wspaniale pod każdym względem

  OdpowiedzUsuń
 8. Klasyka zawsze się obroni :) asymetryczny dekolt bardzo na plus

  OdpowiedzUsuń
 9. Kate wygląd i zachowanie - pięknie, po królewsku i z poszanowaniem dla nieobecnych bohateów tej uroczystosci. Jak zawsze zresztą.

  OdpowiedzUsuń


 10. Ksiezna Kate jak zwykle perfekcyjna, elegancka, stosownie do okolicznosci, ale po krolewsku. Tak zreszta jak i reszta Rodziny Krolewskiej, za wyjatkiem "wyrozbieranej" Ksieznej Meghan, ktorej brak angielskiego szyku i taktu, inna kultura? Ona widac tego nie czuje.

  OdpowiedzUsuń