8.urodziny księcia George'a - oficjalne zdjęcie!

 Dziś książę George, pierwsze dziecko księcia i księżnej Cambridge, obchodzi swoje ósme urodziny! Z tej okazji (jak co roku) Pałac Kensington wydał oficjalne zdjęcie z udziałem jubilata. Jak podano do informacji publicznej, sesja zdjęciowa miała miejsce na terenie Norfolk, w pobliżu prywatnej posiadłości pary książęcej. Po więcej szczegółów zapraszam do dalszej części posta!

twitter.com/KensingtonRoyal

Autorką jest dumna mama chłopca, księżna Kate. Na początku pojawiły się informacje jakoby para książęca nie chciała w tym roku wydać zdjęcia z udziałem syna. Powodem tego miał być hejt skierowany na George'a po finałowym meczu EURO rozegranym przez Anglię i Włochy. Na szczęście te plotki nie potwierdziły się.

Jak napisała na twitterze Rebecca English:

Aby złożyć hołd swojemu pradziadkowi, księciu Edynburga, George siedzi na masce Land Rovera Defender - jednym z ulubionych pojazdów księcia Filipa.

Pojawiły się również podziękowania za otrzymane życzenia:

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO GEORGE!!

*************************************************

Krótka wzmianka - pojawiły się kolejne informacje na temat księcia Williama. Notka na ten temat pojawi się za kilka dni.

5 komentarzy:

 1. Boże, co to za świat, w którym ośmioletnie dziecko pada ofiarą hejtu? Pytanie retoryczne.

  OdpowiedzUsuń
 2. Jaki hejt na George'a? Nic nie kojarzę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Od czasu finału EURO 2020 w Internecie pojawiły się negatywne komentarze na temat księcia George’a. Zarzucano mu to, że podczas meczu wyrażał swoje emocje (jak widać na zdjęciach - był smutny, bo drużyna Anglii przegrała, co jest raczej zrozumiałe, ale jak widać - nie każdy potrafi to pojąć), że ma zbyt elegancki strój i ogólnie kierowane były w jego stronę groźby i życzenia śmierci.

   Usuń
  2. Sprawa oficjalnego stroju była skierowana w stronę rodziców lub całej monarchii, a radowanie się smutkiem George'a to ten sam "poziom", co radość angielskich kibiców z łez niemieckiej dziewczynki. Żenujące wpisy poniżej wszelkiego poziomu niestety się zdarzają, ogółem jednak komentarze były pozytywne lub neutralne.

   Skąd pochodzi informacja o planach Cambridge'ów, żeby z powodu hejtu być może nie publikować nowego zdjęcia?

   Usuń
  3. Takie informacje pojawiły się m.in. na stronie Daily Mail czy Hello! Magazine. Ponieważ to są strony, które potrafią ,,podkoloryzować'' niektóre historie, nie brałam tej informacji na poważnie. Myślę, że para książęca nie przełamałaby tradycji publikowania oficjalnych zdjęć dzieci z okazji urodzin z powodu hejtu na księcia, który zapewne już ,,ucichł''.

   Usuń

Copyright © 2016 The Cambridge Family , Blogger