Nowe zdjęcie Rodziny z Sussex z okazji 35. urodzin księcia Harry'ego

czwartek, 19 września 2019

15 września książę Harry obchodził swoje 35. urodziny. Z tej okazji na profilu Instagram Sussex Royal księżna Meghan opublikowała kompilację zdjęć z udziałem Księcia.Wśród fotografii znalazły się m. in.: zdjęcie z księżną Dianą oraz z księciem Williamem, zdjęcia Księcia w mundurach wojskowych, podczas spotkań z młodymi ludźmi oraz reprezentowania Królowej za granicą. Wybór kończą fotografie ze ślubu Harry'ego i Meghan oraz niepublikowane dotąd zdjęcie z chrztu synka pary.


Księżna napisała w poście:

"Twoja służba sprawom, na których tak bardzo Ci zależy, inspiruje mnie każdego dnia. Jesteś najlepszym mężem i najwspanialszym tatą dla naszego syna. Kochamy Cię <3 Najszczęśliwszych urodzin!"

Także na pozostałych oficjalnych profilach członków Royal Family pojawiły się życzenia urodzinowe. Pałac Buckingham opublikował zdjęcie Harry'ego z babcią, królową Elżbietą.


Clarence Palace kompilację zdjęć z udziałem Harry'ego, Williama oraz księcia Karola.


A Pałac Kensingtone fotografię Harry'ego z bratem.


I my składamy Harry'emu najlepsze życzenia. Happy birthday! 


N. J. Philipps, Prince William, Duke of Cambridge and Prince Henry of Wales, olej na płótnie, 2009, National Portrait Gallery London

Pri

5 komentarzy

 1. ksieżna Meghan opublikowała??? serio??? BP to potwierdziła czy ona sama wam to powiedziała.
  O ile wiadomo oficjalnie - to mają od tego ludzi.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Całkowicie oczywistym jest, że posty na profilach mediów społecznościowych członków BRK, tak jak i na profilach sportowców, artystów oraz celebrytów przeważnie piszą osoby lub agencje marketingowe specjalnie zatrudnione w tym celu. Nie jest to żadna sensacyjna informacja, wielu osób oficjalnie informuje o takim fakcie (np. BRK). To czy fizycznie przycisk Enter pod gotowym postem nacisnęła księżna Meghan czy zatrudniony pracownik nie ma tu znaczenia. W poście jest ewidentnie zawarta informacja, że księżna Meghan była zaangażowana w proces jego powstania, przekazała treść życzeń do opublikowania na profilu.

   Usuń
  2. Tłumaczenie, że Meghan była zaangażowana w proces powstawania i dlatego można pisać, że to ona "opublikowała" dany post, jest wg mnie nadużyciem. Na tej samej zasadzie można próbować udowadniać, że skoro celebrytka dała pomysł/nazwisko do książki, może się uważać za jej autorkę (mam tu na myśli kwestię etyczną, nie prawną czy marketingową), chociaż w rzeczywistości książkę napisał jakiś ghost writer.

   Poprzedni anonim może zbyt bezpośrednio, ale mimo wszystko słusznie zwrócił uwagę na pewną nieścisłość w poście i warto docenić wkład czytelników (szczególnie biorąc pod uwagę ostatnią historię bloga). To, co autorce notki wydaje się oczywiste, dla któregoś czytelnika może wcale takie nie być i w efekcie wprowadzić w błąd.

   Usuń
  3. nie wiem czy wiecie, ale Meghan bardzo czesto sama dodaje posty na instagrama jej i Harryego, np zyczenia urodzinowe dla Louisa

   Usuń
 2. A mam takìe pytanie czy autorki bloga będą relacjonować wyjazd meghan i Harrego do Afryki i czy napisza plan trasy royal tour? Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń