Nowe zdjęcia Kate + Podsumowanie tygodnia.

sobota, 12 grudnia 2015

Kilka minut temu na stronie Daily Mail pojawiły się zdjęcia Kate z wczorajszych przedświątecznych zakupów. Księżna została zauważona w ekskluzywnej dzielnicy Chelsea w Londynie. Tam spędziła godzinę w domu towarowym Peter'a Jones'a.

http://www.dailymail.co.uk/


Księżna odwiedziła sklep John'a Lewis'a. Wracając z zakupów widać było obrus pod ręką Kate i reklamówkę. Nie wiadomo czy w tej reklamówce znajdowały się prezenty dla George'a i Charlotte.

http://www.dailymail.co.uk/

Księżna na zakupy założyła czarne zamszowe buty, płaszczyk w kratkę od Reiss, który mogliśmy zobaczyć kilka dni temu podczas wizyty księżnej w Centrum Leczenia Uzależnień w Warminster w hrabstwie Wittshire <KLIK> oraz torebkę od Tod's.


Jak zapewne już wiecie, rodzinka z Cambridge nie spędzi tegorocznych świąt z Królową i rodziną królewską w Sandringhma, tylko we czwórkę w posiadłości Anmer Hall. Podobno do posiadłości pary mają również przyjechać Middletonowie.

http://www.dailymail.co.uk/

W tej notce Magda i ja (Julia) postanowiłyśmy opisać wyjścia pary książęcej, które nie zostały opublikowane lub niedokończone wcześniej na blogu.

7 grudnia książę William odbył jednodniową wizytę w mieście Birmingham, aby odbyć kilka spotkań. Na początku William odwiedził Saltey Academy, aby zapoznać się z nowym programem zawierającym integracje dla dzieci.

http://www.dailymail.co.uk/

Podczas wizyty w Akademii, książę jako zawodowy piłkarz i wielbiciel drużyny Aston Villa, spróbował swoich sportowych sił w strzeleniu gola do bramki. Jeszcze przed wykonaniem swojego celu, książę żartował,że będzie grał w garniturze i spodniach.

http://www.dailymail.co.uk/

Następnie książę odwiedził Bournville College, aby dowiedzieć się więcej o ,,Diana Award'', który został ustanowiony na cześć jego zmarłej matki. Ich zadaniem jest szkolenie ambasadorów przeciwdziałania przemocy w szkołach w całej Wielkiej Brytanii i Irlandii.

http://www.zimbio.com/

Podczas wizyty William wziął udział w sesji przeciwdziałania przemocy aktywności . Pozował na interaktywnym tle działalności. Efekt końcowy zdjęcia wyszedł świetnie.

http://www.dailymail.co.uk/

Książę miał także okazję wziąć w zadaniu, który polegał na napisaniu na kartce swojego problemu. William napisał ,,Jestem bardzo wysoki''.

http://www.dailymail.co.uk/

Pod koniec wizyty w ,,Diana Award'', otrzymał lalki o nazwie Catherine i Charlotte jako prezent dla żony i córeczki.

http://www.dailymail.co.uk/

Później książę odbył kolejną wizytę związaną z wsparciem bezdomnych przebywających w Birmingham. Na początku przywitał się z ludźmi, którzy wyczekiwali jego przyjazdu.

http://www.dailymail.co.uk/

Następnie porozmawiał z personelem szpitala o opiece nad bezdomnymi. Książę bardzo chętnie angażuje się w organizacje dotyczące biednych ludzi.

http://www.dailymail.co.uk/

Ostatnim punktem programu wizyty księcia w Birmingham była wizyta w  Hall Memory, aby oddać hołd żołnierzom poległym podczas I wojny światowej, który za swoją odwagę otrzymali Krzyż Wiktorii - najwyższe odznaczenie wojenne.

http://www.dailymail.co.uk/

Na tym wydarzeniu był obecny biskup David Urquhart, który poprowadził uroczystość upamiętniającą poległych weteranów. Następnie książę złożył wieniec.

http://www.dailymail.co.uk/

Na pewno dla Williama był to bardzo pracowity dzień.

http://www.dailymail.co.uk/

**************************************

7 grudnia został opublikowany wywiad księcia Williama, który został przeprowadzony przez Sophie Kichou dla magazynu Big Issue. To nie pierwszy raz, kiedy książę spotkał się z Sophie. Kilka lat temu była ona podopieczną fundacji Centerpoint. Podczas odwiedzin Williama, Kichou zdradziła, że jej marzeniem jest zostać dziennikarką. Książę obiecał Sophie, że jak już zostanie dziennikarką to będzie miała możliwość przeprowadzenia z nim wywiadu. I tak właśnie się stało. Jak widać, William dotrzymał obietnicy.


W wywiadzie tym, książę opowiadał o swoich świątecznych planach. Zdradził, że tegoroczne Święta Bożego Narodzenia spędzi wraz z rodziną w Anmer Hall. Jak co roku udadzą się do kościoła, a po powrocie odpakują prezenty i zasiądą do lunchu. Powiedział również, że George będzie wiercił się jak królik podczas całych Świąt, a szczególnie przy odpakowywaniu prezentów. William chciałby, aby w tym roku spadło dużo śniegu na święta, gdyż nie było już go od kilku lat.


*******

8 grudnia, Księżna Kate i książę William pojawili się na przyjęciu Diplomatic Reception, które miało miejsce w Pałacu Buckingham. Na tym przyjęciu pojawiają się ambasadorowie i przedstawiciele wielu krajów. Księżna na tę okazję wybrała tiarę The Cambridge Lover's Knot , która była jedną z ulubionych tiar księżnej Diany. Kate założyła ją po raz pierwszy. To już czwarty raz od czasu ślubu kiedy widzimy księżną w tiarze.

http://www.dailymail.co.uk/

Kate wybrała na ten wieczór suknię, która najprawdopodobniej pochodzi od Alexandra McQueena i została uszyta na specjalne zamówienie.

http://www.dailymail.co.uk/

Co ciekawe, dwa lata temu (3 grudnia 2013) książęca para również uczestniczyła w tym przyjęciu i Kate miała na sobie tą samą suknię. Jednak wtedy Księżna założyła tiarę Papyrus. Poniżej zdjęcie Kate z 2013 roku:

http://www.dailymail.co.uk/

********************************************

9 grudnia, książęca para pojawiła się w ICAP z okazji Dnia Dobroczynności.  {kliknij tutaj, aby przeczytać post z tego wyjścia}

http://www.dailymail.co.uk/

Następnego dnia, Kate odwiedziła Centrum Leczenia Uzależnień. {kliknij tutaj, aby przeczytać post z tego wyjścia}
http://www.dailymail.co.uk/

Tego samego dnia czyli 10 grudnia, książę William, ubrany w królewski mundur, przybył do Surrey aby wręczyć medale dla brytyjskich żołnierzy medyków za pomoc w walce z Ebolą w Sierra Leone.

http://www.zimbio.com/

Książę wręczył 160 medali, pierwszy dla służby w czasie kryzysu humanitarnego, do 160 armii personelu medycznego oraz personelu RAF i Royal Navy. William rozdawał medale z podpułkownik Alison McCourt, która została odznaczona za usługi OBE.

http://www.zimbio.com/

,,To był wspaniały dzień uznania kobiet i mężczyzn w wojskowych służbach medycznych, zwłaszcza w armii, którzy zrobili świetną robotę dla mieszkańców Sierra Leone'' - tak powiedział Sir Gerald Howarth. Następnie książę spotkał się z wojskowymi i jego rodzinami.

http://www.zimbio.com/

The Goverment Ebola Medal za usługi w Afryce Zachodniej, został przedstawiony do pracowników z 22 armii szpitala polowego z siedzibą w Aldershot, po ich wdrożeniu do Sierra Leone w ubiegłym roku. Wtedy był jednym z najbardziej poszkodowanych krajów w kryzysie Eboli.

http://www.zimbio.com/

Miłego dnia! :)

4 komentarze

 1. Sa nowe zdjecia Kate z zakupow! ubrana jest w plaszczyk od reiss i z torebka tods'a������

  OdpowiedzUsuń
 2. Trochę błędów gramatycznych się wkradło ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. pisane na szybko, bez "ą" i "ę" etc., bo przez tel.kom.:) ale istotą rzeczy była informacja o nowych fotkach, którą mam nadzieje wszyscy zrozumieli:)

   Usuń
 3. Kate bardzo się postarzała, druga ciąża, dwoje dzieci, widać po niej zmęczenie. Lubię ją, uważam za piękną kobietę, ale wygląda bardzo źle. Zmarszczki na czole, wory i ciecie pod oczami. Nie poznaję jej.

  OdpowiedzUsuń