Nowe zdjęcie Rodziny z Sussex z okazji 35. urodzin księcia Harry'ego

15 września książę Harry obchodził swoje 35. urodziny. Z tej okazji na profilu Instagram Sussex Royal księżna Meghan opublikowała kompilację zdjęć z udziałem Księcia.Wśród fotografii znalazły się m. in.: zdjęcie z księżną Dianą oraz z księciem Williamem, zdjęcia Księcia w mundurach wojskowych, podczas spotkań z młodymi ludźmi oraz reprezentowania Królowej za granicą. Wybór kończą fotografie ze ślubu Harry'ego i Meghan oraz niepublikowane dotąd zdjęcie z chrztu synka pary.


Księżna napisała w poście:

"Twoja służba sprawom, na których tak bardzo Ci zależy, inspiruje mnie każdego dnia. Jesteś najlepszym mężem i najwspanialszym tatą dla naszego syna. Kochamy Cię <3 Najszczęśliwszych urodzin!"

Także na pozostałych oficjalnych profilach członków Royal Family pojawiły się życzenia urodzinowe. Pałac Buckingham opublikował zdjęcie Harry'ego z babcią, królową Elżbietą.


Clarence Palace kompilację zdjęć z udziałem Harry'ego, Williama oraz księcia Karola.


A Pałac Kensingtone fotografię Harry'ego z bratem.


I my składamy Harry'emu najlepsze życzenia. Happy birthday! 


N. J. Philipps, Prince William, Duke of Cambridge and Prince Henry of Wales, olej na płótnie, 2009, National Portrait Gallery London

Pri

25 komentarzy:

 1. ksieżna Meghan opublikowała??? serio??? BP to potwierdziła czy ona sama wam to powiedziała.
  O ile wiadomo oficjalnie - to mają od tego ludzi.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Całkowicie oczywistym jest, że posty na profilach mediów społecznościowych członków BRK, tak jak i na profilach sportowców, artystów oraz celebrytów przeważnie piszą osoby lub agencje marketingowe specjalnie zatrudnione w tym celu. Nie jest to żadna sensacyjna informacja, wielu osób oficjalnie informuje o takim fakcie (np. BRK). To czy fizycznie przycisk Enter pod gotowym postem nacisnęła księżna Meghan czy zatrudniony pracownik nie ma tu znaczenia. W poście jest ewidentnie zawarta informacja, że księżna Meghan była zaangażowana w proces jego powstania, przekazała treść życzeń do opublikowania na profilu.

   Usuń
  2. Tłumaczenie, że Meghan była zaangażowana w proces powstawania i dlatego można pisać, że to ona "opublikowała" dany post, jest wg mnie nadużyciem. Na tej samej zasadzie można próbować udowadniać, że skoro celebrytka dała pomysł/nazwisko do książki, może się uważać za jej autorkę (mam tu na myśli kwestię etyczną, nie prawną czy marketingową), chociaż w rzeczywistości książkę napisał jakiś ghost writer.

   Poprzedni anonim może zbyt bezpośrednio, ale mimo wszystko słusznie zwrócił uwagę na pewną nieścisłość w poście i warto docenić wkład czytelników (szczególnie biorąc pod uwagę ostatnią historię bloga). To, co autorce notki wydaje się oczywiste, dla któregoś czytelnika może wcale takie nie być i w efekcie wprowadzić w błąd.

   Usuń
  3. nie wiem czy wiecie, ale Meghan bardzo czesto sama dodaje posty na instagrama jej i Harryego, np zyczenia urodzinowe dla Louisa

   Usuń
 2. Harry, w przeciwieństwie do brata jest bardzo seksowny.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I w przeciwieństwie do brata nie jest zbyt rozgarnięty.

   Usuń
  2. I w przeciwieństwie do Williama nie mówi z kartki.

   Usuń
  3. i w przeciwienstwie do brata nie zdradza zony z jej przyjaciołką

   Usuń
  4. Przepraszam, mogę wiedzieć co ma na celu ta wymiana komentarzy? Rozumiem, że każdy może mieć swoje zdanie i lubić jednego z braci bardziej, bądź mniej... Ale opieranie się na portalach plotkarskich, bądź myślenie czyta z kartki= jest głupi... To moim zdaniem poziom podstawówki.

   Usuń
  5. To, że przyszły król, od 10 lat ( licząc od ślubu) aktywnie uczestniczący w życiu publicznym i od dziecka przygotowywany do roli króla nie potrafi od siebie powiedzieć paru zdań i czyta z kartki to jest mocno kompromitujące. I takie jest moje zdanie, oparte na faktach. Dziwi, że tak ochoczo nie skomentowano postu, że Harry jest nie rozgarnięty.

   Usuń
  6. Przepraszam, mogę wiedzieć co ma na celu pisanie, że czyjeś myślenie jest głupie i jest na poziomie podstawówki. Pytam.

   Usuń
  7. Czytanie z kartki to też domena kate. Wniosek nasuwa się sam, nie są dla siebie inspiracją, oboje idą na łatwiznę. Harry wcześniej też czytał, lecz odkąd ożenił się z Meghan zaczął bardziej się starać i robi to niezwykle rzadko. Nauczenie się przemówienia to pewnego rodzaju wysiłek ale też wyrażenie szacunku dla tych, do których jest skierowane.

   Usuń
  8. Asiu, tym komentarzem pokazałaś, że twój tekst jest głupi i na poziomie podstawówki. Skąd tutaj się znalazłaś, przyfrunełaś z p------a, którego charakteryzuje wyjątkowa agresja komentujących?

   Usuń
  9. W powyższym komentarzu nie chodziło o to, że czyjeś myślenie jest głupie, a to, że interpertowanie czytania z kartki przez osobę publiczną jest dla niektórych jednoznaczne (postawiony znak równości w powyższym komentarzu) z jakimiś brakami intelektualnymi. Swoim komentarzem nie miałam na celu nikogo atakować, a jedynie zwrócić uwagę na fakt, iż "przekomarzanie się", który z braci jest "lepszy" nie ma większego celu, ale to oczywiście jest tylko i wyłącznie moje osobiste zdanie. Jeżeli kogoś uraziłam to przepraszam, nie miałam tego na celu.

   Usuń
  10. Tak, to jest tylko i wyłacznie twoje zdanie. A zwracanie komuś uwagi, że czyjś komentarz nie ma większego celu nie powinno się zdarzyć, gdyż rodzi się pytanie, za kogo się masz, żeby pouczać i mówić innym co jest właściwe a co nie jest właściwe.

   Usuń
  11. Czytanie z kartki = się głupi, to tylko i wyłącznie twoja interpretacja.

   Usuń
 3. A mam takìe pytanie czy autorki bloga będą relacjonować wyjazd meghan i Harrego do Afryki i czy napisza plan trasy royal tour? Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Bez wątpienia będzie relacjonowana podróż Kate i Williama do Pakistanu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. to na pewno

   Usuń
  2. Nie byłabym tego taka pewna... To co od dłuższego czasu dzieje się z tym blogiem to PORAŻKA; nigdy bym się nie spodziewała , że blog tak nisko upadnie...

   Usuń
  3. Dużo w tym racji. Tour Meghan i Harrego trwa od kilku dni a na blogu cisza. Ciekawe, że cztery osoby nie znalazły chwili, żeby o tym napisać i pokazać parę zdjęć. Jest jeszcze nadzieja, że w sobotę coś napiszą ale to będzie już nieaktualne.

   Usuń
 5. Zgadza się. Willam to słabsze ogniwo tego duetu i do tego bardzo leniwe.

  OdpowiedzUsuń
 6. Czy blog będzie jeszcze prowadzony?

  OdpowiedzUsuń
 7. Blog chyba juz nie jest prowadzony od dawien dawna.

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 The Cambridge and Sussex Family , Blogger