Walentynki księżnej Kate w RAF Wittering.

wtorek, 14 lutego 2017

Dziś, 14 lutego, corocznie obchodzi się Międzynarodowe Święto Zakochanych czyli tzw. Walentynki. Jednak zamiast spędzić cały dzień w towarzystwie męża, księżna postanowiła odwiedzić jedną z baz RAF-u: RAF Wittering znajdującą się w hrabstwie Cambridgeshire.Głównym celem tego wyjścia było spotkanie się z miejscowymi kadetami. Księżna Kate jako królewski patron i komendant organizacji Air Cadet Organisation, na początku miała okazję wsiąść do jednego ze śmigłowców.

Organizacja The RAF Air Cadets składa się z Training Air Corps oraz Combined Cadet Force, które promują konkretny interes w lotnictwie wśród młodych kobiet i mężczyzn. Organizowane są także szkolenia zachęcające jednocześnie do rozwoju umiejętności życiowych w tym przywództwa czy pracy zespołowej.

Następnie rozpuściła włosy i spotkała się z kadetami z hrabstw Bedforshire i Cambridgeshire, którzy biorą udział w obozie rozwijającym umiejętności wojskowe. Takie obozy są organizowane dla kadetów, którzy są członkami organizacji od 6 miesięcy.Również sama miała okazję wziąć udział w tego typu ćwiczeniach. Dla przypomnienia : Księżna objęła patronat nad organizacją Air Cadets w grudniu 2015 roku. Z tego patronatu zrezygnował książę Filip ze względu na swój podeszły wiek. Patronował tej organizacji przez 63 lata (!).Księżna miała także okazję prowadzić statek powietrzny z wykorzystaniem symulatora lotów.Następnym punktem wyjścia było spotkanie się z młodymi kadetami. Księżna miała okazję porozmawiać z nimi o ich zainteresowaniach. Starali się także nauczyć Kate bezpiecznego obchodzenia się z bronią.

Na sam koniec wyjścia, księżna podpisała się do Księgi Gości.CO KATE MIAŁA NA SOBIE :

Marynarka - Lorenzo Serafini
Kozaki - Stuart Weitzman
Kolczyki - Kiki McDonough11 komentarzy

 1. Wiecie moze gdzie moge kupic taka marynarke?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety na razie jest dostępna tylko na brytyjskich stronach :).

   Usuń
 2. Ładnie wyglądała. Bardzo lubię tego typu stylizacje. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. zdecydowanie lepiej niz na BAFTA

  OdpowiedzUsuń
 4. Niby tylko jedno wyjście,ale ile spotkań,rozmów.To bardzo ciekawy patronat i pasuje do Kate.Gdzieś czytałam,że z swoimdziadkiem Peterem,pilotem RAF-u ćwiczyła właśnie na symulatorze lotu.
  Sprawiła nam piękną Walentynkę.Wyglądała ślicznie,do twarzy jej w czerwieni.

  OdpowiedzUsuń
 5. Fajnie dziś wyglądała :) odpowiednio do okazji, elegancko, lubię ją w takich wydaniach

  OdpowiedzUsuń
 6. Kate jak zwykle wygląda świetnie

  OdpowiedzUsuń
 7. Cudowny płaszczyk (marynarka?) :D i piękna fryzura.

  OdpowiedzUsuń