Księżna Kate na przyjęciu z okazji projektu „Hold Still” w St. James Palace + Książę William na meczu Aston Villa - Chelsea + więcej

środa, 22 września 2021

Co za niespodzianka! Jak się okazało, księżna Kate była gospodarzem przyjęcia zorganizowanego z okazji 1.rocznicy utworzenia projektu ,,Hold Still'', który miał na celu pokazanie codziennego życia Brytyjczyków w czasie pandemii koronawirusa. Ta kampania została stworzona we współpracy z National Portrait Gallery, której Kate jest patronką od 2012 roku. Zapowiedź nowej działalności księżnej również opisaliśmy rok temu TUTAJ. Po więcej szczegółów zapraszam do dalszej części posta!

Kayla Adams Twitter

Jak można przeczytać komunikat Pałacu Kensington:
Dziękuję wspaniałym partnerom, który sprawili, że ,,Hold Still'' stało się rzeczywistością! Zajęło to dużo czasu, aby osobiście zebrać wszystkich odpowiedzialnych za ten niesamowity projekt, ale dziś wieczorem w końcu nam się to udało. Pomysł na #HoldStill2020 pojawił się na początku pandemii i miał na celu zjednoczenie ludzi i społeczności, wykorzystując niesamowitą moc fotografii. Było to możliwe dzięki tak wielu partnerom - National Portrait Gallery, Co-Op UK i Book Fairieis - a co bardziej niezwykłe, to wszystko zostało zaaranżowane przy stołach kuchennych oraz pokojach gościnnych! Najbardziej szczególne podziękowania należy skierować do tysięcy osób w całym kraju, które poświęciły czas na podzielenie się swoimi doświadczeniami związanymi z lockdownem. Bez nich, relizacja projektu naprawdę nie byłaby możliwa.

CO KATE MIAŁA NA SOBIE:

Komplet - Self-Portrait

***************************************************************

Również dzisiaj książę William odbył wyjście, ale mniej oficjalne. Udał się na mecz na stadion Stamford Bridge, podczas którego grały drużyny Chelsea oraz Aston Villa (której William kibicuje od wielu lat). Toczyła się rywalizacja o 1.8 finału Pucharu Ligii Angielskiej w piłce nożnej. Na trybunach księciu Williamowi towarzyszył dyrektor naczelny Aston Villa Football Club, Christian Purslow.
Embed from Getty Images

W 54.minucie gola strzelił Timo Werner (zawodnik Chelsea), jednocześnie wyprowadzając swój zespół na prowadzenie. W 64.minucie Cameron Archer (zawodnik Aston Villa) wyrównał wynik 1:1. Po 120.minutach gry, wprowadzono rzuty karne. Ostatecznie zwyciężyła drużyna Chelsea, pokonując rywali 4:3.